Без паніки: що робити, якщо волосся електризується

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зробити так, щоб волосся не електризувалося взимку, простіше, ніж здається на перший погляд. Всі чекають чарівних дій і суперсекретних таємниць. Але все набагато прозаїчніше.

Варто змінити шовкову сорочку на светр із вузьким коміром, надягти шарф або зняти шапку – і волосся перетворюється на кульбабу. Причина, через яку чомусь електризується волосся, банальна — це тертя. Влітку і навесні його майже немає через легкі та ковзні тканини, які ми носимо. А взимку все змінюється. Наш «шорсткий» гардероб, помножений на різкі перепади температури і сухе повітря, і волосся стоїть дибки. Але як виправити ситуацію, адже від светрів і головних уборів узимку відмовлятися безглуздо? Що робити, якщо волосся електризується? Рішення вас здивує.

Поміняйте гребінець

Волосся часто електризується через те, що ви використовуєте не той гребінець. Від того, з якого він матеріалу, залежатиме стан локонів. Якщо волосся тонке, шукайте гребінці із синтетичною щетиною. Найкраще підійдуть гребінці з м’якими пластмасовими зубчиками. Для більш густого, щільного і пористого волосся підійдуть гребінці з натуральною щетиною. Такі не дряпають шкіру голови й не електризують волосся. І якого б типу волосся у вас не було, шукайте на гребінці позначку «антистатик» або anti-frizz.

Поміняйте шампунь

Взимку відмовтеся від шампунів, що надають волоссю обсяг. Всі вони містять інгредієнти, які підсушують шкіру голови, аби зберегти обсяг біля коренів. Влітку вони не шкодять, а ось у холодний період можуть сильно пересушити волосся та шкіру голови. Замість них вибирайте зволожувальні формули шампунів і бальзамів. Сухі пасма електризуються набагато частіше й сильніше.

Використовуйте олії

Олії для волосся взимку, особливо сухі з термозахистом,  – must have. Засоби обволікають волоски, зберігаючи природну вологу всередині волосся. І це допомагає запобігти пересиханню. Крім того, коли на ваших кінчиках є такий обволікальний продукт, як олія, знижується тертя волосся об одяг. Відповідно, волосся менше електризуватиметься.

 

читайте також

Не уникайте незмивного догляду

Незмивні сироватки та кондиціонери не обтяжать ваші локони, якщо ви використовуватимете достатню кількість засобу для вашого типу волосся, а не половину банки за раз. Вони лише допомагають зняти статичну напругу, запобігаючи електризації волосся. Ви забудете про пушок на голові після зняття шапки, якщо знайдете ідеальний продукт за типом волосся. Головне, дивіться, щоб на упаковці був напис anti-frizz і відсутні спирти у складі.

Змінюйте стайлингові засоби згідно з порами року

І знову повторимо: спирт сушить волосся і робить локони пористими. Муси, пінки на безспиртовій основі знайти складно, але вони є. Такі засоби не тільки фіксують укладання, але й не дають волоссю електризуватися.

Робіть маски для волосся

Маска для волосся – покращена версія вашого улюбленого бальзаму. Вона інтенсивніше зволожує та живить волосся, лікує пошкоджені ділянки й запобігає сухості, випаданню та ламкості. Ви можете використовувати косметичні маски з однієї лінійки з вашим шампунем і кондиціонером, а можете робити домашні. Головне – користуватися засобами на регулярній основі. Це допоможе забути про електризацію волосся.

Носіть шапку

Скільки разів ви чули цю фразу від батьків? Ось! А ми повторимо: у холодну пору року не нехтуйте головними уборами. Здається, що саме через шапки волосся й електризується, але це не так. Особливо, якщо ви оберете правильний матеріал. Шапка зберігає здоров’я волосся, захищаючи його від сухого повітря та низьких температур. Ідеально, якщо шапка, капелюх, хустка або берет будуть з натурального матеріалу, у них волосся майже не пушиться. А якщо виконуватимете всі описані вище кроки, то взагалі електризуватись не буде. Тож товаришуйте з головними уборами.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також