Як захистити волосся від морозу і перепадів температур

Все, що важливо знати про осінньо-зимовий догляд за волоссям.

Взимку не тільки шкіра божеволіє, але й волосся. Виникає ламкість, посічені кінчики, локони постійно електризується від теплого одягу, «пушаться», шкіра голови стає сухою, стягнутою, виникає лупа. Ще одна проблема – більше волосся випадає. Але з усім цим можна впоратися, якщо ви будете приділяти своїй зачісці трохи більше уваги в мороз.

Електризується волосся, як цього позбутися?

Статичний ефект виникає не тільки від того, що ми переходимо на вовняні светри і носимо теплі шапки. Він також пов’язаний з надмірною сухістю локонів. Якщо волосся сильно електризується, отже, воно потребує зволоження. Використовуйте м’які шампуні і кондиціонери зі зволожувальними інгредієнтами (гліцерин, ланолін, пантенол, натуральні екстракти алое, кокоса, аргана тощо). Також потрібно частіше робити маски для волосся: 2 рази на тиждень буде достатньо. Захисні термоолії допоможуть уберегти вологу всередині волосся. Ну, і спреї з УФ-захистом, що не змиваються, теж знадобляться, оскільки сонячні промені можуть «витягати» вологу з локонів цілий рік.

Як захистити волосся від морозу і перепадів температур

Менше стайлінгу

Не варто говорити про те, що укладання гарячими інструментами (фенами, плойками і випрямлячами) може завдати сильного удару по здоров’ю і зовнішньому вигляду ваших локонів. Доведено, що за температури понад 180 градусів за Цельсієм руйнується кератин у волоссі, який є його будівельної частиною. Тому взимку краще не користуватися стайлерами, температуру яких ви не можете регулювати. На щастя, є маса модних укладок, для яких не потрібно використовувати плойки і випрямлячі. Можна навіть зробити локони без плойки.

Якщо все ж таки без стайлера обійтися ніяк не можна навіть взимку, виставляйте правильний тепловий режим і користуйтеся термозахисними засобами для волосся. Оптимальний температура для вирівнювачів і плойок – не вище 180 градусів. А фен краще перевести в режим холодного повітря.

Уход за волосами осенью

Клімат-контроль

Щоб полегшити вплив сухого повітря в опалювальних приміщеннях, вітру і перепаду температур, варто використовувати зволожувальні незмивні спреї для волосся. Також попередити пересихання і випадання волосся взимку може термальна вода. Її варто наносити кілька разів на день і на обличчя, і на волосся. Це допоможе зберегти якість локонів, захистить їх від сухості і ламкості за різких перепад температур.

Клімат-контроль  Щоб полегшити вплив сухого повітря в опалювальних приміщеннях, вітру і перепаду температур, варто використовувати зволожувальні незмивні спреї для волосся. Також попередити пересихання і випадання волосся взимку може термальна вода. Її варто наносити кілька разів на день і на обличчя, і на волосся. Це допоможе зберегти якість локонів, захистить їх від сухості і ламкості за різких перепад температур.

читайте також

Головні процедури для відновлення блиску

Восени корисно робити салонні процедури для волосся. Серед тих, які можуть відновити здоров’я і повернути блиск локонам, варто записатися на: ботокс для волосся, ламінування, глосинг, шимеринг або терапію оліями. До речі, останню процедуру можна зробити самостійно в домашніх умовах: наносите на вологе волосся теплу рослинну олію (для волосся корисніше за все олія жожоба, кокосова, мигдальна, оливкова, аргани) і розподіляєте по всій довжині. Але не використовуйте олію на коренях і шкірі голови, щоб вона не забивала пори. Достатньо замінити одну з масок на олію та застосовувати таку терапію раз на тиждень. Тим не менш, профілактика краще за лікування.

Як побудувати догляд за волоссям восени

У мороз на вашій ванній полиці має бути щонайенше п’ять засобів: живильний шампунь і кондиціонер, незмивний догляд (бальзам, спрей, олія або спеціальний оцет для волосся), відновлювальна маска для волосся, а також засіб з термозахистом. Останнє може бути як у вигляді спрею, так і у вигляді олії. Вибирайте поживні формули з рослинними екстрактами і протеїнами. Найбільш корисними поживними компонентами, звичайно, є олії, особливо олії карите (ши), оливкова, кокосова й олія аргана. Тому шукайте в складі засобів для зимового догляду за волоссям саме їх.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також