Чим корисні парові бані для обличчя: думка експертів


Парова баня для обличчя – це найпростіший косметичний засіб, що дозволяє привести в тонус і оздоровити шкіру обличчя. Якщо ви досить часто відвідуєто сауну, або ж просто насолоджуєтеся теплим паром, що йде із чашки з чаєм, то концепція парових бань для обличчя —ваш коник. Наша шкіра м’яка і чутлива, тому їй необхідно час від часу відволікатися від постійних пілінгових процедур і протягом п’яти хвилин насолодитися гарячою парою, що виходить з миски з трав’яним настоєм. Це може допомогти проникнути активним речовинам в шкіру.

Парова баня для обличчя: у чому перевага процедури

Який ефект дає парова баня:

  • в процесі розпарювання пори шкірних покривів відкриваються, що дозволяє знищити жирові клітини, що накопичилися в них;
  • за допомогою водяної пари насичується вологою епітеліальна тканина, надаючи їй тонус;
  • пружність шкіри підвищується, але при цьому вона стає ніжніше;
  • тепла водяна пара провокує прилив крові в епідерміс, на щоках з’являється рум’янець.

Своїм досвідом використання парової бані від прищів ділиться Енні Тевелін, хімік-косметолог, засновник марки по догляду за шкірою Skin Care Owl. «Я дуже довго боролася з акне і виявила, що використання лише пілінгових засобів може важко переноситися нашою шкірою, – говорить Ені. – Завдяки проведенню досліджень я зрозуміла, що нагрівання і розпарювання шкіри діють як нешкідливий пілінг ». З цієї причини вона і створила Skin Owl Beauty Steam – суміш ромашки, троянди, лаванди, календули, фенхеля, кропиви і живокосту.

Тевелін вважає, що правильно робити парову баню для обличчя двічі на тиждень, наносячи перед цим на шкіру олійний засіб. Також, за її словами, пара може допомогти в боротьбі зі старінням шкіри. «Гарячий пар зволожує шкіру, а це значить, що він допомагає заспокоювати, розгладжує і надавати їй сяйво», – каже Тевелін.

«Розпарювання обличчя допоможе зволожити і пом’якшити зовнішній шар шкіри, посилюючи проникнення в неї активних інгредієнтів, – розповідає Джошуа Цайхнер. – Парові процедури дійсно допомагають, однак потрібно враховувати той факт, що концентрація активних речовин буде в рази нижче і, швидше за все, менш дієвою, ніж від засобів, які безпосередньо наносяться на поверхню шкіри ».

Тому ті, чия шкіра чутлива і з легкістю дратується від кремів і сироваток, можуть сміливо робити парову баню для обличчя в домашніх умовах. Правда, як це не парадоксально, Цайхнер попереджає, що гаряча пара може викликати почервоніння.

На додаток до традиційного методу (парова баня для обличчя на травах), є чудова можливість придбати паровий апарат Dr. Dennis Gross Pro Facial Steamer, який, як і багато інших футуристичних машин, працює виключно на дистильованій воді.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також