Для краси та молодості: найкращі б’юті-гаджети 2021 року

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Для краси та молодості: найкращі б’юті-гаджети 2021 року

Новітні технології щоразу більше спрощують нам життя. А б’юті-рутину ще й виводять на принципово новий рівень. Читайте, який прорив у косметичній індустрії стався за 2021 рік, і що новенького пропонують нам компанії.

Якщо ще десять років тому погоня за молодістю передбачала ін’єкції та хірургічні втручання, то сьогодні все перейшло на більш гуманний рівень. Б’юті-гіганти та нішеві бренди працюють над розробкою домашніх пристроїв, які допомагають загоювати висипання, позбуватися пігментних плям, запускають у шкірі процеси омолодження, а деякі з них навіть впливають на дерму на клітинному рівні. Водночас вони не змінюють зовнішність, не блокують міміку й не залишають шрамів на обличчі.

Редакція Beauty HUB підібрала топ-5 доступних, але вартих вашої уваги пристроїв для максимально ефективного домашнього догляду за шкірою.

Face Gym, Hyaluronic Roller

Face Gym, Hyaluronic Roller

Про мезоролери ми вже чули немало. Це валики з безліччю мікроголок, які буквально перфорують шкіру. Це спричиняє регенерацію шкіри — стимуляцію кровообігу, відновлення сполучної тканини, вироблення колагену та еластину. Бренд Face Gym пішов далі й розробив мезоролер із сюрпризом. Його голки наповнені гіалуроновою кислотою та пептидами, які проникають у найглибші шари шкіри й забезпечують більш виражений омолоджувальний результат і, як бонус, добре зволожують. Орієнтовна вартість гаджета 2 400 грн.

SolaWave, Blue Light Wand

SolaWave, Blue Light Wand

Тепер для того, щоб отримати дозу лікувального блакитного світла, не обов’язково відвідувати спеціаліста. Компанія SolaWave почала розробляти портативні масажери для обличчя зі спеціальними лампами. LED-терапія, або світлова терапія, ґрунтується на здатності шкіри поглинати світло й перетворювати його на енергію. Ця енергія спричиняє в клітинах шкіри реакції регенерації. У такий спосіб прискорюються відновні процеси, відбувається вироблення колагену й підвищується еластичність дерми. Портативний гаджет Blue Light Wand насичує шкіру синім світлом, а також забезпечує ніжний масаж, допомагаючи зменшити набряклість і підвищити природне сяйво обличчя. Орієнтовна вартість гаджета 3 870 грн.

Dr. Dennis Gross, Skincare Pro Facial Steamer

Dr. Dennis Gross, Skincare Pro Facial Steamer

Ні для кого не секрет, що сауна — це суцільна користь для шкіри. Пара відкриває пори і сприяє їх глибокому очищенню, що дуже важливо для проблемної та жирної шкіри. Крім видалення забруднень, парові пристрої також стимулюють кровообіг та насичують клітини киснем, що допомагає вивести токсини і зробити шкіру більш яскравою, здоровою та сяючою. Марка Dr. Dennis Gross розробила портативний паровий пристрій для домашнього використання, який продукує мікропару для детоксу, зволоження та заспокоєння шкіри обличчя. Орієнтовна вартість гаджета 3 900 грн.

Droplette, Micro-Infuser

Droplette, Micro-Infuser

Цей портативний пристрій призначений для того, аби дробити стандартні засоби для догляду за шкірою на мікрочастинки, які проникають глибоко в дерму. Така маніпуляція проводиться заради того, щоб доставити потужні інгредієнти максимально глибоко і змусити їх ефективніше працювати над розгладженням зморшок та розв’язанням інших проблем. Micro-Infuser можна придбати разом із декількома видами сироваток, наприклад, ретиноловою, спрямованою на боротьбу з акне, або колагеновою з пептидами для ліфтингу та омолодження. Орієнтовна вартість гаджета 7 500 грн.

PMD, Personal Microderm PRO

PMD, Personal Microderm PRO

Процедуру мікродермабразії — безболісного пілінгу, призначеного для очищення та оновлення шкіри, — тепер також можна безпечно виконувати вдома. Бренд PMD розробив домашній аналог професійного пристрою за безпечною запатентованою технологією. Цей гаджет шліфує шкіру, забираючи з неї відмерлі клітини, бруд, витягує чорні цятки та надлишок шкірного жиру. Він також, завдяки масажній технології, стимулює циркуляцію крові та синтез колагену, підтягує шкіру обличчя та скорочує вираженість дрібних та глибоких зморшок. Орієнтовна вартість гаджета 4 900 грн.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також