Омолодження без операцій: що таке RF-ліфтинг і як він працює

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Омолодження без операцій: що таке RF-ліфтинг і як він працює

Хочете виглядати молодше, але під ніж хірурга лягати не охота? Тоді варто записатися на RF-ліфтинг.

RF-ліфтинг (радіохвильове підтягування шкіри) – це чудова альтернатива операційним методам підтягування обличчя. На шкіру впливають електричні радіохвилі, які і запускають процес омолодження.

Як діє RF-ліфтинг

Процедура займає 15-90 хвилин залежно від оброблюваної зони. В процесі глибокого нагрівання шкіри і шару підшкірної клітковини змінюється структура колагенових волокон. Метод запускає колагенез, тобто сприяє утворенню нових волокон колагену.

Така процедура прискорює циркуляцію крові в оброблюваній ділянці, завдяки чому активуються обмінні процеси клітин, вони насичуються киснем, покращується життєзабезпечення шкіри, вирівнюється її рельєф і колір.

Ефект від радіохвильового ліфтингу – миттєве підтягування шкіри обличчя та інших ділянок тіла.

Показання до RF-ліфтингу

Цю процедуру можна проводити за дозволом спеціаліста за таких станів:

Крім обличчя, радіохвильовий ліфтинг можна проводити і на інших ділянках тіла. Наприклад, при невеликій кількості жирових відкладень (зазвичай проблемними зонами є передпліччя, живіт і стегна), целюліті, втраті тонусу шкіри після схуднення або через вікові зміни. Крім того, RF-ліфтинг допомагає прибрати розтяжки.

Омолодження без операцій: що таке RF-ліфтинг і як він працює

Протипоказання до процедури

На жаль, до цієї процедури є і протипоказання. Якщо у вас є злоякісні новоутворення, ви страждаєте на вовчак, склеродермію, гіпертонію важкої форми, вірусними інфекціями, то цей метод вам категорично протипоказаний. Крім того, вагітність також є фактором, який не дозволяє проводити процедуру.

Омолодження RF-ліфтингом може бути протипоказане за наявності силікону, вугрів, свіжих ран і рубців у зоні впливу, а також в разі загострення розацеа і хронічних шкірних захворюваннях.

Загальні рекомендації перед процедурою

Перед сеансом омолоджувальної терапії необхідно зняти всі металеві предмети з тіла, а також витягнути контактні лінзи. Також важливо не проводити жодних інших косметичних процедур на оброблюваній ділянці цього ж дня.

Після ліфтингу варто відмовитися від прийняття сонячних ванн і засмаги в солярії. Оброблені ділянки шкіри не можна в жодному разі піддавати механічній дії.

Скільки потрібно сеансів і яких результатів чекати

Все залежить від стану шкіри, але відмінні результати ви побачите вже після першого сеансу, але ефект буде наростати ще протягом пів року після курсу лікування.

Кількість сеансів може визначити фахівець, зазвичай достатньо 5-10 сеансів. Радіохвильовий ліфтинг дозволяє зробити тіло більш підтягнутим, шкіру – пружною, щільною, з рівним рельєфом і кольором. Зменшуються целюліт, жирові відкладення і розтяжки.

RF-ліфтинг обличчя робить контури овалу чіткішими, прибирає зморшки, усуває в’ялість і провисання шкіри, вирівнює її колір і рельєф, повертає тонус і пружність шкіри.

Досягнутий ефект від процедури тримається 2-3 роки, але тільки в разі дотримання деяких розпоряджень. До них належать: здоровий спосіб життя, виключення шкідливих звичок, уникнення стресів і нервових потрясінь.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також