Догляд за хвилястим волоссям у негоду: топ 5 лайфхаків

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Догляд за хвилястим волоссям у негоду: топ 5 лайфхаків

Сезон високої вологості — непростий час для власниць неслухняного кучерявого волосся. Проте фахівці переконані: ситуацію можна тримати під контролем. Варто лише дізнатися деякі професійні секретики, які можна застосовувати в домашніх умовах.

Чому волосся пушиться в умовах підвищеної вологості? На це питання немає однозначної відповіді, саме тому косметичні компанії не знайшли проти цієї проблеми універсального рішення. На думку стилістів, зберегти укладку можна лише за допомогою цілого комплексу засобів і ритуалів.

Як не уподібнюватися кульбабці щоразу, коли надворі дощить, читайте просто зараз.

Поставте акцент на зволоження

Догляд за хвилястим волоссям у негоду: топ 5 лайфхаків

Якщо ваші пасма пошкоджені, кутикула (захисний шар) зазвичай швидше пропускає вологу в середину волосин. Те саме відбувається із сухими пасмами — вони буквально шукають вологу і вбирають її з повітря на вулиці. Таким чином локони швидше «розбухають» та закручуються. Для того, аби уникнути такого ефекту, у міжсезоння слід звертати особливу увагу на доглядальні засоби. Фахівці рекомендують вибирати живильні і глибоко зволожувальні шампуні, бажано без сульфатів та силіконів. Також важливо регулярно використовувати бальзами та маски, у складі яких є алое, гліцерин і натуральні олії.

Не забувайте берегти шкіру голови: кровоносні судини відповідають за живлення волосся. Для додаткового догляду можна раз на тиждень робити масаж шкіри голови з оліями чайного дерева, м’яти або розмарину, але тільки в тому випадку, якщо у вас немає алергії або захворювань шкіри голови.

Правильно використовуйте фен і стайлери

Догляд за хвилястим волоссям у негоду: топ 5 лайфхаків

Якщо в міжсезоння ви миєте й сушите волосся вранці, перед виходом із дому, то шевелюра переживає різкий перехід від екстремального та гарячого сухого повітря, який видає фен, до холодного і вологого, яке її зустрічає на вулиці. Такий стрибок часто і спричиняє реакцію у вигляді сильної пухнастості. Якщо хочете зберегти свою укладку на весь день, спробуйте перейти на систему вечірнього миття волосся. Миття перед сном дозволять уникнути використання фена, а це корисно як для структури, так і для відтінку локонів, особливо фарбованих. Якщо не уявляєте сушіння волосся без фена, то робіть укладку хоча б за 30 хвилин перед виходом із дому, за цей час пасма остигнуть. Те саме стосується і стайлерів — якщо хочете уникнути пухнастості, дайте волоссю влягтися й охолонути після гарячих інструментів.

Перейдіть на незмивний кондиціонер

Догляд за хвилястим волоссям у негоду: топ 5 лайфхаків

Якщо класичні кондиціонери створені для того, аби закрити кутикулу волосини й розгладити пасма, то незмивні засоби мають трішки ширший спектр можливостей. Продукти, які зазвичай продаються у форматі спреїв, переважно містять у складі також живильні та зволожувальні компоненти, які покращують структуру волосин і захищають їх від несприятливого впливу зовнішніх факторів. Підвищеної вологості в тому числі. Hair-стилісти використовують саме такі типи засобів під час створення зачісок на кучерявому волоссі і стверджують, що вони дозволяють зробити пасма більш слухняними.

Носіть при собі антистатик

Догляд за хвилястим волоссям у негоду: топ 5 лайфхаків

Багато брендів випускають спеціальні засоби проти пухнастості спеціально для кучерявого волосся. Але цей тип засобів має один суттєвий мінус — вони зазвичай позбавляють локони об’єму. Якщо ви хочете зберегти привабливість своєї зачіски, викройте місце у своїй б’юті-рутині й сумочці для антистатика. Загалом, ці засоби розроблені проти електризації, але спеціальна комбінація компонентів допомагає й уникнути негативного впливу вологості. Для того, аби антистатик подіяв якнайкраще, експерти радять наносити його на вологе, підсушене рушником волосся, розподіливши рідким гребінцем по всій довжині локонів. Крім цього, антистатик варто поновлювати перед кожним виходом на вулицю, якщо за вікном дощ або висока вологість.

Не чіпайте локони

Догляд за хвилястим волоссям у негоду: топ 5 лайфхаків

Коли локони починають пушитися, так і хочеться втихомирити їх швидкими рухами. Але такі жести зазвичай мають протилежний бажаному ефект: сила тертя «заряджає» локони, й пасма ще більше розлітаються в різні боки. Якщо дуже хочете поправити укладку, акуратно розчешіться спеціальним гребінцем. Практично кожен бренд засобів для волосся має спеціальні гребінці й щітки для хвилястого волосся. Зазвичай вони виконані зі спеціальних натуральних матеріалів, які легко ковзають по локонах, а зубці посаджені за особливою логікою, щоби пригладжувати пасма, а не дражнити їх. Якщо торкатиметеся волосся тільки спеціальними інструментами й оброблятимете рекомендованими засобами — ідеальна укладка вам забезпечена.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також