Формула краси: улюблена дієта та вправи Тіни Кароль

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Сьогодні співачці Тіні Кароль виповнюється 37 років, але на вигляд їй даси не більш 25, завдяки бейбі-фейсу і, звісно, бездоганним формам. Розповідаємо, якої дієти дотримується зірка, щоб мати вигляд на 10 років молодше.

Одна з найпопулярніших зірок країни, яка має звання Народна артистка України, 25 січня святкує свій день народження. Тіні Кароль виповнюється 37 років. Діяльність Тіни останнім часом активується у різних напрямах: вона вже встигла знятись у кількох вітчизняних фільмах, спробувати себе у ролі ведучої, а також поступово почала ставати обличчям найвідоміших українських брендів. Все це плоди таланту, роботи над собою і, звісно, бездоганної зовнішності, яку зірка моделює новітніми дієтами, ретельним доглядом і фізичними навантаженнями.

Дієта Тіни Кароль

Тіна Кароль неодноразово зізнавалася в інтерв’ю, що її мініатюрна фігура і доволі скромна вага  56 кілограмів результат різноманітних дієт, які вона пробувала протягом всієї своєї зіркової кар’єри. Однак фавориткою Тіни стала відносно нова система харчування кетодієта. Саме вона, окрім бажаних форм, принесла співачці хороше самопочуття.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Тина Кароль (@tina_karol)

«Клин клином необхідно їсти жири. Як би це зараз складно і дивно не звучало. Коли ви їсте жири, ви вбиваєте свої жири цим. Я їм масло, сир, сосиски, сало, але я не їм вуглеводів. Овочів я вживаю дуже мало. Почитайте про такий термін як «кетоз». Необхідно привести в нього свій організм. Це нова технологія, яку від нас чомусь приховують», розповіла Тіна Кароль в одному з інтерв’ю.

Кетодієта вже давно є популярним методом схуднення серед зірок. 

Її особливість полягає в тому, аби виключити із раціону всі вуглеводи (фрукти, овочі, крупи і, звісно, вироби з борошна та солодощі). Натомість варто споживати якнайбільше насичених жирів, вироблення енергії відбувається за рахунок розщеплення жирів, а не вуглеводів, які надходять в організм. Мета запустити в тілі механізм кетозу, тобто стану, при якому починається розщеплення підшкірних жирів. 

Улюблені вправи Тіни Кароль

Тіна висвітлює велику частину свого життя в соцмережах, в тому числі і спортивні тренування. Тож ні для кого не секрет, що вона займається боксом і загалом багато часу проводить у спортивному залі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Тина Кароль (@tina_karol)

Щоб підтримувати себе у відмінній формі, зірка віддає перевагу кардіотренуванням, зокрема, стрибанню на скакалці. У фанатському акаунті Тіни є мінівідео, на якому відображене її тренування зі скакалкою. До речі, систематичні заняття зі скакалкою спалюють більше калорій, ніж, наприклад, катання на велосипеді, плавання і пробіжки. 10 хвилин інтенсивних стрибків забезпечать той же ефект, що і двокілометрова пробіжка, пара тенісних сетів або 10-хвилинна велогонка. При такому високо інтенсивному тренуванні неймовірно збільшується частота пульсу, а навантаження на суглоби є зовсім невеликим.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Тина Кароль | ФанТина (@tinakarol_fantina)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також