Погодьтеся, словосполучення «гель-лак без лампи» досить дивне і незвичне. Адже кожна дівчина твердо переконана, що нанесення гель-лаку можливо виключно за допомогою триступеневої системи, яка вимагає сушіння в ультрафіолетовій лампі. Однак віднедавна виробники лаків стали створювати диво-продукти. Що ж це за б’юті-засіб?
Отже, гель-лак, який не потребує сушіння в лампі, являє собою простий пігмент, у якому вдосконалена унікальна формула. Його особливість у тому, що він сушиться під сонячними променями, без використання УФ-лампи і для цього йому вистачає всього 5 хвилин!
Переваги та недоліки гель-лаку
Формула складається з численних ланок, які починають діяти після нанесення, при контакті з сонцем.
- Особливостями такого гель-лаку є наступні ознаки.
- Відсутність каучукової смоли.
- Відсутність гелевої основи.
- Швидке висихання.
- Не потрібно нанесення бази.
- Не потрібна ультрафіолетова лампа.
- Низька вартість.
Головними недоліками такого гель-лаку є маленький термін носіння. Виробники обіцяють, що лак буде ідеально носитися протягом 14 днів, однак як показує практика, перші сколи видно вже через 5-6 днів. Схиляємося до того, що винахід таких б’юті-продуктів всього лише красивий і вдалий маркетинговий хід. Тому такий гель-лак можна сміливо замінити на звичайний, який буде коштувати ще дешевше і буде мати такі ж властивості.
Чи шкідливо фарбувати нігті таким гель-лаком?
При використанні звичайних гель-лаків, які вимагають сушіння у лампі, нігтьову пластину необхідно спилювати, а при використанні продукту, який описується, не потрібно додаткових дій та інструментів, тому його сміливо можна віднести до нешкідливих б’юті-засобів.
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!