Гірше за цукор: найшкідливіші продукти для жіночого організму

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Нас не раз лякали наслідками надмірного вживання лактози, алкоголю й цукру, але, виявляється, існує набагато шкідлива їжа, яка навіть у малих дозах завдає жіночому організму значної шкоди. Ми зробили цей «чорний список» в одній збірці й закликаємо мінімізувати ці продукти в своєму щоденному раціоні.

Енергетики

30 грамів рафінованого цукру + безліч шкідливих стимуляторів − ось що таїть у собі баночка підбадьорливого енергетика. Комбінація кофеїну, таурину, L-карнітину та женьшеню, яка найчастіше зустрічається в подібних напоях, б’є не тільки по нервовій та серцево-судинній системах, але ще й порушує ваш метаболізм. Замініть їх чашкою міцного зеленого чаю − кофеїн додасть енергії, а антиоксиданти захистять від вільних радикалів.

Вредные продукты

Нітрити

Нітрити додають у бекон, салямі, сосиски та інші оброблені м’ясні продукти, щоб посилити їх смакові властивості. При термічній обробці вони трансформуються в токсичні канцерогенні речовини, що призводять до ризику розвитку раку шлунка й підшлункової залози.

Трансжири

Синтетичні компоненти − трансжири − додають у рослинні олії, в результаті, приготована на них їжа довше не псується й зберігає апетитний зовнішній вигляд. До слова, в багатьох західних країнах використання трансжирів виробниками та ресторанами жорстко регламентується − все тому, що їх вживання безпосередньо пов’язане з ризиком утворення тромбів і розвитку діабету другого типу.

Трансжиры

Попкорн із мікрохвильовки

Якщо ви не дістаєте попкорн із пакету, перш ніж відправити його в мікрохвильовку, поліпропілен при нагріванні потрапляє на сам снек, роблячи його не просто «некорисним», а й потенційно небезпечним для життя. Вся справа в токсичній канцерогенній речовині (перфтороктанова кислота), що виникає під дією високих температур.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також