Глибокий пілінг обличчя: чому дівчата його бояться, і чим він небезпечний

Що таке глибокий пілінг обличчя

Глибокий пілінг – це хімічна процедура, яка повинна проводитися виключно під наглядом фахівця, і найчастіше його роблять в стаціонарі із застосуванням наркозу. Саму процедуру назвати безболісною, як наприклад, поверхневий і серединний пілінг, не можна.

При процедурі глибокого пілінгу відбувається процес руйнування епідермісу, сосочкового і сітчастого шарів шкіри. Простими словами – при впливі на шкіру кислотою дерма спалюється або, якщо хочете, розчиняється. І ось, коли кислота зробила свою справу, наша шкіра оновлюється і з’являється новий шкірний покрив, без зморшок, плям постакне та інших нерівностей. Не кожна жінка наважиться робити глибокий пілінг, незважаючи на подальший ефект. Одні бояться больових відчуттів, інші постпілінгового зовнішнього вигляду, а треті побоюються наслідків. Але фахівці естетичної медицини запевняють: якщо в справі досвідчені і грамотні лікарі – ваші побоювання марні.

Фенол: глибокий хімічний пілінг

Основна діюча речовина в глибокому пілінгу – фенол, саме він допомагає прибирати верхній шар шкіри на 0,6мм. Додатково до складу можуть включати олії, які уповільнюють всмоктування токсинів фенолу в кров, гліцерин, пропіленгліколь і воду. Але, незважаючи на це, проведення глибокого пілінгу вимагає анестезії.

Перші результати можна побачити вже через тиждень. А ось як довго будуть відбуватися процеси омолодження, залежить від того, наскільки глибоко буде діяти пілінг. За словами косметологів, клієнти відчувають підтяжку, відсутність непотрібного блиску і рівний тон шкіри. Сама процедура може тривати близько трьох годин, ефект від неї зберігається від 3-х до 10-ти років, і проводиться він один раз у житті.

Після самої процедури шкіра сильно червоніє, а потім блідне – це реакція на фенольну кислоту. Нагадаємо ще раз, що проводити такий пілінг потрібно обов’язково у грамотних фахівців, адже саме вони визначають дозування речовини для кожної із зон. І якщо лікар припуститься помилки, шкіру можна спалити і замість оновленої красивої шкіри буде рубець, і очікуваного ефекту, звичайно ж, не буде.

Фенол – токсична речовина, тому чим більша зона покривається пілінгом, тим більше шкідливих речовин може проникнути в організм. Саме тому проводити процедуру потрібно виключно у фахівця.

Показання для проведення глибокого пілінгу

Глибокий пілінг можна робити в різні вікові проміжки. Все залежить від проблеми, яку необхідно вирішити. Так, наприклад, після 25-ти років такий пілінг використовують для усунення постакне і веснянок. Після 35-ти років – при проблемі помітних вікових змін, в тому числі при зміні еластичності шкіри і втраті пружності. Після 45-ти використовують для усунення глибоких зморшок по всьому обличчю і вікової пігментації.

І все ж фахівці рекомендують робити глибокий пілінг тільки після серйозних показань і в більш старшому віці, оскільки його роблять один раз в житті. Проблеми постакне і зморшки можна вирішити більш щадними способами. А ось глибокі сліди від постакне можуть створювати дискомфорт у молодому віці, в такому випадку застосовується глибокий феноловий пілінг.

Коли робити глибокий пілінг не можна

Фахівці підкреслюють, що робити глибокий пілінг при наявності захворювань серця, порушеннях функції нирок і печінки, при злоякісних новоутвореннях, при вагітності, при шкірних хронічних хворобах (акне, екзема, псоріаз), а також при прийомі сильних медикаментів категорично не можна. Адже як не крути, фенол речовина токсична, і всім цим органам необхідно якісно вивести його з нашого організму.

Як вибрати фахівця

Якщо ви вибрали хорошого фахівця, довіряєте йому, і він вже має досвід проведення глибокого пілінгу, цілком нормально попросити у лікаря фотографії його робіт і дізнатися про відгуки його пацієнтів. До проведення такої процедури потрібно також підготуватися і психологічно, оскільки реабілітація після процедури триває близько пів року. Глибокий пілінг вимагає професійного підходу, варто підготувати себе до майбутнього дискомфорту, обов’язково дотримуватися всіх рекомендацій вашого лікаря, і в такому випадку результати виправдають очікування. Адже якби глибокий пілінг можна було замінити чимось іншим, лікарі давно б уже використовували це у своїй практиці.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також