Вії — та сама маленька деталь, яка вносить суттєву лепту в наш зовнішній вигляд: волосинки на краях повік візуально розкривають очі й дарують глибокий проникливий погляд. Однак під час вечірніх б’юті-ритуалів ми часто обділяємо їх увагою в надії, що нас врятує декоративна косметика чи салонна процедура. А ось і ні. Варто усвідомити, що покладатися на туш для вій — так само неправильно, як перекладати відповідальність за красу шкіри на тональний крем, нехтуючи живленням, зволоженням та очищенням. Ідеальний результат забезпечить лише комплексний підхід: спершу ретельний догляд, а вже тоді додатки у формі салонних процедур чи декоративної косметики.
Красивий зовнішній вигляд — не єдиний аргумент, чому важливо доглядати за віями. Не треба забувати, що головне завдання волосинок, які зверху і знизу облямовують розріз очей — захищати око від потрапляння пилу, а разом із ним і інфекцій. Занадто рідкі волосини, які ми виснажили постійним промальовуванням тушшю чи нарощуванням, можуть не лише зіпсувати макіяж, але й поставити під загрозу здоров’я очей і чистоту зору. Тому розберемося, як правильно доглядати за віями і як укріпити тендітні волосинки.
Як доглядати за віями
Ми вже звикли, що правильне і ретельне очищення — запорука ідеальної шкіри. Додамо, що це важливо також у випадку з віями. Очищати їх потрібно мінімум раз на день, навіть якщо ви не наносили ні туш, ні тіні, а ваші очі на вигляд чисті. Піт, пил, бруд осідають на них протягом усього дня — неозброєним оком їх не видно, проте ефекту не помітити неможливо: вії можуть ставати рідшими і втрачати свій об’єм. Якщо ви не використовували макіяж, просто промийте вії водою і злегка протріть пальцями лінію росту вій. Щоб видалити туш, змочіть ватний диск у міцелярному розчині і прикладіть його до вій — ніколи не тріть очі, щоб зняти макіяж. Через одну-дві хвилини засіб розчинить туш, і ви зможете без зусиль видалити косметику.
Ще одна важлива деталь у догляді за віями — самомасаж. У цілющих властивостях цієї процедури можна не сумніватися. Регулярний масаж повік покращує кровообіг, завдяки чому прискорюється ріст вій, а за структурою волоски стають щільніші й міцніші. Для виконання цієї процедури акуратно помасажуйте цю зону подушечками пальців, попередньо можете нанести на повіки рицинову олію. Намагайтеся робити масаж регулярно — 3–4 рази на тиждень.
Окрім цього, важливо укріплювати вії.
Як укріпити вії
Навіть якщо ви не виснажуєте вії регулярним нарощенням, не накладаєте пучкові вії, вашим віям усе одно потрібне зміцнення. Річ у тім, що наш організм працює у фазі постійного оновлення. Так, вії проходять три фази циклу: фазу росту (анаген), фазу спокою (катаген) і фазу випадання ослаблених вій (телоген). Прискорити їх ріст у фазі анагену, а також продовжити період катагенної фази можуть сироватки для вій. На ринку є багато компаній, які виготовляють продукти для укріплення вій, але редакція Beauty HUB хоче відзначити сироватку від бренду Nanolash.
Компанія виготовляє продукцію на основі натуральних інгредієнтів, що сприятливо впливають не лише на зовнішній вигляд, але й на структуру вій. Також продукцію Nanolash тестують офтальмологи, тому її без побоювань можуть використовувати ті, у кого найбільш чутлива зона навколо очей, схильна до алергічних реакцій.
Активна сироватка від Nanolash допоможе зміцнити волосинки навколо очей, зробити їх більш щільними, довгими та яскравими без використання туші. Секрет її ефективності в унікальній формулі та способі дії. Компоненти сироватки проникають у шкіру і, досягаючи коренів вій, працюють зсередини. Завдяки живильному складу, що стимулює фолікули, продукт за 30 днів застосування зробить вії довшими на 50 %. Крім того, активні інгредієнти покривають кожну волосинку захисним шаром. Це запобігає ламкості та випаданню вій навіть за екстремальних умов. Цей спосіб стимуляції вій абсолютно безпечний і не викликає алергічних реакцій на шкірі.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!