Maison Margiela
Перший показ Ґленна Мартенса для Maison Margiela відбувся у просторі Le Centquatre – місці, де свого часу проходив останній показ самого Мартена Маржели. Колекція Artisanal мала експериментальний характер. В одязі використовувалися старі шкіряні куртки, тканини з оббивки, підкладки та біжутерія, яку переосмислили як декоративний елемент. Частину речей було стилізовано під «зістарені» – з ефектами потертості, тріщин, плям. Замість класичних тканин з’явився пластик, нанесена фарба й тюль із 3D-ефектами.
Balenciaga
Показ Balenciaga став фінальним для Демни для цього бренду – дизайнер переходить до Gucci. Колекція поєднала натхнення Голлівудом 1950-х років, образами Мерилін Монро та Елізабет Тейлор, з сучасним кроєм і технологічним підходом до кутюрної моди. У показі взяли участь Кім Кардаш’ян та Ізабель Юппер. Серед ключових образів – штучні «норкові» пальта, створені з пір’я, об’ємні вечірні сукні, костюми з акцентом на силует.
Schiaparelli
Даніель Розбері звернувся до архіву бренду та історичних подій – зокрема до 1940 року, перед німецькою окупацією Франції. Розбері також використав мотиви з іспанської естетики – наприклад, елементи одягу вершників або тореадорів. Колекція стала символічною точкою переосмислення і можливої зміни напряму в роботі дизайнера з брендом.
Chanel
Колекція Chanel стала останньою, створеною командою Creation Studio перед дебютом Маттьє Блазі, який приєднається до бренду в жовтні 2025 року. Показ пройшов у Grand Palais, інтер’єр було стилізовано під історичний салон Rue Cambon. Основною темою став зв’язок із природою, зокрема із шотландським ландшафтом. Технічно колекція включала багаторівневу вишивку, градієнтний тюль, твід із пір’ям та фактурні тканини.
Armani Privé
Нова кутюрна колекція Giorgio Armani була повністю присвячена чорному кольору. У ній було показано різноманіття текстур і блиску: оксамит, органза, кристали, паєтки, вишивка. Хоча сам дизайнер не був присутній через хворобу, колекція була створена під його дистанційним керівництвом. Показ проходив у Palazzo Armani.
Iris van Herpen
Показ почався з танцю в лазерному полі – інтерпретації Serpentine Dance Лої Фуллер. Темою колекції став океан як джерело натхнення та ресурс, що потребує захисту. Конструкції суконь імітували рух води, використовували новітні технології, прозорі матеріали та складні 3D-елементи.
Elie Saab
Колекція була сфокусована на вечірній моді та класичних жіночих силуетах. Було представлено багато корсетованих образів із велюру, шифону й жакарду, драпіровані сукні зі шлейфами, оздоблені бісером, пір’ям і вишивкою. Колекція поєднала пастельні кольори — нюдовий, рожевий, блакитний із чорним і золотим. У шоу також було представлено сумки як частину кутюрної лінійки.
Viktor & Rolf
Основним мотивом колекції стали пір’я, що дизайнери трактували як символ свободи. Силуети були експериментальні, об’ємні, частково театралізовані. Показ відбувся у Salle Wagram – історичному концертному залі.
Giambattista Valli
Колекція була створена у традиційному стилі бренду: багато шарів фатину, об’ємні сукні, пастельні відтінки, великі банти, романтичні силуети.
Rahul Mishra
Індійський дизайнер присвятив колекцію темі кохання, звертаючись до філософії суфізму та мистецтва Густава Клімта. Сукні у формі серця, вишивка з квітів, золоті акценти, перли й аплікації візуально відображали різні стадії любові.
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!