Мінімалістичні тату – це моє кохання та натхнення останніх кількох років, але оскільки це закордонний тренд, я довго не могла знайти такого рівня українського тату-майстра, не побоюся цього слова – художника, який міг би реалізувати мою мрію. Машу Федорівну я випадково знайшла в Instagram, і мені одразу сподобалося її бачення прекрасного, почуття стилю і творча подача контенту. Зірки зійшлися, і ми домовилися про день Х.
(Варто зазначити, що мене ще дуже підкупив Машин похід і список вимог до та після тату.)
Рекомендації від Маші Федорівни перед татуюванням:
- у день сеансу не пити кави;
- алкоголь виключити за два дні до нанесення тату;
- за до сеансу проскрабувати шкіру (місце майбутнього тату);
- зволожувати місце майбутнього тату: нанести живильний крем;
- якщо є на місці майбутнього тату волоски – забираємо;
- перед сеансом смачно потрапезувати, одягнути зручний одяг (з огляду на місце розташування тату).
Приміщення, де працює Маша, складно назвати типовим тату-салоном – це справжня майстерня художника. Тут вам і картини, і свічки, і сухоцвіт. Доповнює атмосферу приємна музика, а на журнальному столику гостей чекають частування. Дуже спокійна ситуація для тих, хто робить татуювання вперше і дуже хвилюється.
Коли я прийшла, Маша вже надрукувала ескізи з різними шрифтами мого чарівного слова believer. Ми ще раз обговорили всі деталі, нанесли стенсилом (трафаретом), перевели малюнок і пристали… Всі інструменти були обмотані плівкою, для роботи Маша використовує одноразові держаки й голки, стоматологічну серветку, антибактеріальне мило або пінку, кокосову олію, спеціальний вазелін і фарбу.
«Завжди добре розтягую шкіру, інакше малюнок не ляже рівномірно. Голка вводиться на 1-2 мм, шкіра може набухати, особливо в чутливих місцях (ключиці та ребро), але це нормально. Іноді тату-майстри наносять анестетик на чутливі зони, але у своїй роботі я його не використовую – анестетик робить шкіру грубою, і мої тонкі лінії можуть не пробитися чи загоїтися не так», – коментує Маша Федорівна.
Нанесення татуювання на зап’ястку тривало близько десяти хвилин і минуло максимально приємно: жодного болю та дискомфорту. Потім майстер нанесла мені інстаграмну (антибактеріальну) пінку і замотала руку спеціальною плівкою «Юністар», аби процес загоєння йшов швидше.
Рекомендації від Маші Федорівни після нанесення татуювання:
- 3 дні після нанесення тату не знімати плівку;
- на 4-й день зняти плівку і мазати «бепантеном» тиждень: тричі на день (краще більше, ніж менше);
- додатково зволожувати оліями, особливо сухі місця;
- не займатися спортом перші 4 дні;
- не вживати алкоголю протягом доби після сеансу;
- не приймати ванну та сауну перші 3-4 дні.
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!