Комплекс вправ із гантелями для всього тіла

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Комплекс вправ із гантелями для всього тіла

Гантелі – універсальне й дуже доступне спортивне обладнання, з яким можна пропрацювати все тіло. І для цього зовсім не обов’язково відвідувати спортивний клуб! Комплекс вправ із гантелями для всього тіла цілком можна виконувати вдома.

Переваги роботи з гантелями

Як ми вже сказали, основна перевага гантелей полягає в їх доступності та універсальності. Наприклад, якщо ви придбали набірні гантелі, вважайте, що у вас вдома тепер майже мініспортклуб, оскільки в доступі робота з вагою, від мінімальної до максимальної.

Ще один плюс вправи з гантелями в тому, з ними можна виконувати асиметричні вправи і таким чином усунути м’язову асиметрію в тілі. У процесі тренування вам доведеться докладати більше зусиль для збереження рівноваги, ніж під час роботи зі штангою або бодібаром. Зі штангою сильніша рука бере на себе більше навантаження, тоді як з гантелями так зробити вже не вийде.

Також тренування з гантелями вимагають більшого м’язового контролю. Для збереження рівноваги тіла доводиться залучати до роботи більше м’язів-стабілізаторів. Це дає додаткове навантаження, і ви точно відчуєте м’язи, про які раніше могли й не підозрювати.

Ну і останнє – вправи з гантелями дійсно універсальні, і ви можете ретельно опрацювати все тіло, діставши навіть до самих дрібних м’язів і глибоких шарів.

Вправи і тренування з гантелями для всього тіла

Жироспалювальне силове тренування на все тіло вдома з гантелями

Сім вправ для рук із гантелями

Тренування для спини та підтягнутих рук із гантелями

Силове тренування на всі групи м’язів із гантелями

Вправи для сідниць із гантелями

Як прибрати живіт і боки стоячи. Вправи на прес стоячи з гантелями

Тренування на все тіло з гантелями для початківців

30-хвилинне тренування на все тіло з гантелями

Під час виконання всіх вправ обов’язково стежте за технікою і прислухайтеся до своїх відчуттів. Контролюйте всі рухи, не робіть ривків і намагайтеся зафіксувати корпус під час виконання вправ, аби тіло не розбовтувалося.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!