Час, коли відбуваються магнітні бурі, астрологи називають стресовим періодом для більшості з нас. Звісно, кардинальних змін у нашому житті гравітаційні збурення не спричиняють, але, за даними досліджень, від 50 до 75 % людей під впливом сонячної активності можуть гірше почуватися, ставати менш продуктивними та схильними до перепадів настрою.
Коли саме прогнозуються магнітні бурі в перший місяць нового року, як саме вони вплинуть на наше самопочуття, а також, як не страждати від головного болю та безсоння в ці періоди, читайте просто зараз.
Коли чекати магнітні бурі в січні 2022 року
Магнітна буря 5–7 січня. Уже в перші дні нового року планується помірна сонячна активність. Фахівці стверджують, що помітний вплив вона матиме лише на метеозалежних людей, але нікому не завадить поберегти себе. Не дивуйтеся, якщо в цей день ви швидше стомитеся, ніж зазвичай, чи не зможете заснути. Імовірно, це ефект від магнітної бурі.
Магнітна буря 18 січня. У цей день планується слабке геомагнітне коливання, яке не повинно мати сильного впливу на здорових людей. Тим, хто страждає від хронічних захворювань, або вважає себе метеочутливим, варто правильно спланувати день: уникайте важкої фізичної роботи, особливо, якщо ви до неї не звикли, та майте при собі ліки від головного болю. Гіпертонікам та алергікам не слід відходити далеко від дому, їм радимо тримати під рукою необхідні препарати.
Магнітна буря 20–21 січня. У передостанній тиждень січня прогнозується дводенна магнітна буря середньої інтенсивності. За прогнозами фахівців, вона не мала б принести нам сильного дискомфорту. Для того, аби магнітна буря зовсім не відбилался на вашій продуктивності, перед роботою поповніть енергію з поживної їжі чи фізичних вправ, а після — організуйте вечірній релакс.
Як пережити магнітні бурі в січні 2022 року
Згідно з результатами досліджень, магнітні бурі найбільше впливають на режим сну: у дні, коли спостерігається активність на Сонці, буває важче заснути, а сам нічний відпочинок не дає бажаного ефекту. Щоб не страждати від безсоння й поганого самопочуття, проводьте вечори напередодні магнітних бур не перед телевізором чи смартфоном, а з цікавим журналом чи книгою.
Магнітні бурі нерідко супроводжуються головним болем. Вчені пов’язують це з тим, що при коливаннях магнітного поля сповільнюється капілярний кровообіг і настає кисневе голодування тканин. Уникнути цього допоможуть помірні фізичні навантаження, наприклад, прогулянка парком після робочого дня, сеанс йоги або комплекс базових вправ.
У період магнітних бур важливо бути обачнішими й у питанні харчування. Жирні, копчені продукти та солодощі під впливом геомагнітних спалахів можуть гірше засвоюватися організмом і спричинити погане самопочуття. Медики також не рекомендують зловживати енергетичними напоями типу кави чи міцного чорного чаю, а також алкоголем.
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!