Медовий блонд – тренд 2024: кому підійде та яку техніку вибрати

Теплі відтінки блонду – тренд 2024

Медовий, як і інші теплі відтінки блонду, давно обігнали за популярністю холодні. Мода на них обумовлена ​​трендом на природність. Вони виглядають натурально, візуально освіжають і надають волоссю живого блиску. І головне – підходять усім. З маси відтінків, від медового до бежевого та карамельного, за допомогою досвідченого майстра можна легко знайти свій.

Наталія Юрчак, топ-колорист 

За понад 20 років практики можу сказати, що теплі кольори підійдуть будь-якому типажу без винятку. Зима, весна, літо, осінь – не має значення, майстер може все скоригувати. Існує кілька рівнів блонду та маса тонів. Потрібно лише зрозуміти, який рівень теплоти й насиченості підібрати саме вам.

До речі, не варто плутати теплі відтінки з небажаною жовтизною. Деякі клієнти звикли до цієї асоціації і, як і раніше, тримаються за холодні тони.

Так склалося, що в Україні існує думка, що холодний відтінок зробити складніше. Насправді у професійних колах відомо: саме теплі відтінки вимагають справжньої майстерності. Щоб колір був чистим та глибоким, перше, що важливо – якість структури волосся. Клієнт із пошкодженим волоссям, який хоче холодного відтінку, може отримати хороший результат, хоча колір і вимивається швидше. При теплому, якщо не буде якісного стану волосся, просто нічого не вийде.

Оскільки блонд – непростий у фарбуванні та носінні, Наталія радить врахувати кілька важливих нюансів, перед тим як записуватись на освітлення.

  1. Перше правило для тих, хто хоче стати білявкою, – забезпечити волоссю якісний догляд до того, як ви підете до майстра. Крім салонних процедур, продумайте домашні. У вас мають бути мінімум хороший шампунь, кондиціонер, маска і незмивний догляд.
  2. Другий важливий пункт – будьте готові кожні три тижні робити поверхневе тонування волосся в салоні. В домашніх умовах його робити не рекомендується, тому що колір може лягти нерівномірно або навіть небажаним холодним відтінком.
  3. Перед відвідуванням салону підготуйте багато фотографій. Це дасть майстру розуміння ваших уподобань і бачення. Медовий блонд може мати масу відтінків: з рожевим, помаранчевим, золотистим або пшеничним підтоном. Кольори, які вас цікавлять, не обов’язково мають бути на волоссі, це можуть бути, наприклад, відтінки, що сподобалися, на тканинах. Вибираючи фотографії моделей, беріть чисті фарбування, а не техніки. Балаяж або airtouch не дадуть розуміння потрібного кольору.

Які техніки вибирати цього сезону

Техніки з плавними переходами від коренів до кінчиків, багатовимірними відтінками та відблисками (балаяж, airtouch, babylights і шатуш) були актуальні останні кілька років. Але поступово вони втрачають свою популярність. Одна з причин цього процесу в Україні, вважає Наталія, – багато майстрів не вміють робити їх якісно. Клієнт може провести в кріслі 8 годин, в результаті колір залишається бляклим, без переходів, глибини і часом навіть без блонда.

На зміну їм приходить контрастне та яскраве бразильське фарбування, або бразильський блонд. Він передбачає чітко виражені пасма біля обличчя, контуринг і рельєф. І саме в такому фарбуванні чудово виглядає тонування в теплих тонах. Також у тренді total blond – чистий блонд на 8-12 рівні.

Перехід до теплих тонів сьогодні – світова тенденція. Що ми бачимо у багатьох знаменитостей, зокрема Емілії Кларк, Емілі Блант й Анджеліни Джолі. А є ті, хто не зраджує медовому блонду багато років: Жизель Бюндхен, Блейк Лавлі.

Эльза Хоск, Адель, Флоренс П’ю, Рита Ора, Блейк Лавлі та інші зірки носять теплий блонд в цьому році 

Як доглядати за освітленим волоссям

Будь-яке знебарвлення шкодить волоссю, тому волосся білявок страждатиме незалежно від технік, наголошує Наталія. Догляд у такому випадку – це надважливо. Якщо ігнорувати його, волосся швидко втратить сяйво, еластичність, почне плутатися, погано розчісуватися, а згодом і ламатися. Особливо це помітно в чутливих зонах: скроневій і на потилиці.

Топ-6 лайфхаків для догляду за блондом

  1. Перше правило догляду для білявок – забутьте про мас-маркет. Тепер на вашій полиці у ванній має бути тільки професійний догляд. Особливо важливо приділяти увагу довжині волосся, оскільки при кожному митті вона стоншується. Найшкідливіший продукт для блондованого волосся – це неякісний шампунь. Замініть його на безсульфатний кондиціонер для довжини волосся. Наталія ділиться своїм фаворитом – Co Wash от Ecosmetics.

Ecosmetics, миючий кондиціонер для волосся Co Wash, близько 2060 грн 

Щоб зрозуміти важливість догляду, уявіть просту аналогію. Речі з ритейлу ви можете прати без особливого старання. Але з дорожчими брендовими речами підете в хімчистку. Так само треба вчиняти і з блондуванням. Наталія радить не економити на своєму волоссі.

2. Маска для волосся проникає вглиб волосся, працюючи у кортексі. А кондиціонер створює на поверхні пасм захисну плівку, яка оберігає їх від високих температур, UV-променів та інших негативних впливів. В ідеалі використовувати їх разом, закриваючи кондиціонером кутикулу. Але якщо у вас обмежений бюджет, виберіть із цих двох засобів кондиціонер.

Moroccanoil, кондиціонер для збереження кольору Color Care Conditioner, близько 1000 грн

3. Завжди використовуйте незмивний засіб для фінішного догляду. Це може бути спрей з корисними речовинами, такими як кислоти й кератини. Багато білявок люблять використовувати олії. При їх виборі також важливо враховувати якість силіконів, що входять до складу. Такі можна знайти лише у професійних лінійках.

Ecosmetics, незмивний спрей-реконструктор СС Blond, близько 2220 грн

Emmebi Italia, незмивний крем для швидкого відновлення Beauty Experience Nutry Care Cream, близько 1000 грн

4. Фен має значення. І тут ситуація інша: вдома не варто користуватися професійними інструментами. Їхня потужність тільки шкодить волоссю, перепалює і робить ламким. Сушити волосся потрібно теплим повітрям і довго, гарячий струмінь потрібний, тільки щоб укласти волосся з феном і брашем.

5. Не заощаджуйте на барвнику та знебарвлюючому порошку, і фарбування буде красивим і «довготривалим». Якщо волосся у відмінному стані, а фарба не тримається, треба міняти фарбу.

6. Спілкуйтеся зі своїм майстром. З усього спектру представлених на ринку брендів вибрати той, що зробить ваше волосся живим і сяйливим, допоможе саме майстер. Дуже важливо налагодити комунікацію, залишати відгуки та ставити запитання. Так ви можете розв’язати будь-яке питання.

читайте також
читайте також
Читайте також