Наомі Кемпбелл ділиться секретом розкішного вигляду своїх ніг (відео)

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ідеальним ніжкам Наомі Кемпбелл заздрить увесь світ. У своєму останньому інтерв’ю супермодель розповіла, у чому секрет її розкішного вигляду.

Ноги вважаються одним із найбільш проблемних місць, де у  жінок під шкірою найшвидше накопичуються жирові відкладення й послаблюється м’язовий тонус. Внаслідок цього шкіра може ставати в’ялою, починає обвисати. З віком букет проблем лише поповнюється, наприклад, целюлітом та іншими процесами, що руйнують красу нашого тіла. Однак супермодель Наомі Кемпбелл уже впродовж трьох десятиліть дефілює подіумами у мініспідницях та сукнях з екстремальними розрізами. Натяку на недоліки на шкірі за весь цей період ще не помітив ніхто. Тож, очевидно, секрет молодості таки існує.

В останній частині своєї серії відеороликів на YouTube Наомі Кемпбелл розповідає про підготовку до показу дебютної колекції Fendi на Тижні високої моди в Парижі. Разом із розповідями про унікальність костюмів зірка показує процедуру, що приводить у тонус її шкіру. Ранок перед шоу модель, за її словами, завжди проводить у паризькій студії Olfa Perba, де їй роблять лімфодренажний масаж із використанням дерев’яних елементів — мадеротерапію.

«Ця процедура не болюча, але я не можу назвати її надто приємною та заспокійливою», — говорить Наомі Кемпбелл про ритуал, що допомагає їй підтримувати ноги в ідеальному тонусі навіть у п’ятдесятирічному віці.

Мадеротерапією називають вид лімфодренажного масажу, у якому застосовуються дерев’яні валики з різними видами зубців. Техніці вже понад тисячу років, отож схема проведення та види інструментів відточені до найменших дрібниць. Під час мадеротерапії спеціаліст “їздить” по тілу дерев’яним валиком по спеціальних масажних лініях, завдяки чому регулює циркуляцію лімфи, кровообіг і очищає організм від токсинів. Процедура також стимулює ліполіз, у такий спосіб зменшуючи локальні скупчення жиру і вибудовуючи чіткий контур тіла. Відтак, після процедури ноги, стегна та сідниці набувають мармурової гладкості, стають ідеально м’якими, а контур набуває геометричної чіткості. Наомі Кемпбелл сміливо заявляє, що саме такий вид масажу зберігає її молодість та красу.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також