Масажні лінії обличчя: що це таке і де вони проходять

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ви, безумовно, хочете виглядати красиво і, здавалося б, робите все для цього: очищаєте шкіру, тонізуєте її, зволожуєте. Але чи знаєте ви, як правильно наносити всі необхідні косметичні засоби? Редакція Beauty HUB розповідає про масажні лінії і де вони проходять.

Масажні лінії обличчя: що це

Масажні лінії обличчя – напрямки, за якими необхідно наносити  засоби догляду, виконувати масаж, щоб уникнути появи зморшок. На таких лініях шкіра піддається найменшому розтягуванню. Тобто, проводячи процедури догляду вдома, дівчатам вкрай важливо дотримуватися техніки, згідно якої слід наносити ті чи інші засоби. Не має значення, накладаєте ви маску, крем, сироватку або протираєте обличчя лосьйоном – при будь-яких обставинах необхідно дотримуватися певних правил. При дотриманні таких правил і технік, шкіра збереже еластичність і пружність.

массажные линии

Де знаходяться масажні лінії обличчя

Якщо розглядати обличчя з точки зору масажних ліній, то вони знаходяться в кожній його зоні. Починаємо від низу до верху. На шиї необхідно починати масаж з центральної частини знизу вгору, а з боків навпаки, зверху вниз. Далі переходимо до підборіддя: рухайтеся у напрямку від центру до вилиць. Наступна зона – щоки. Прямуйте пальцями від куточків губ до середини вуха. Далі йде зона лоба: рухайтеся у напрямку від центру до скронь. Після йде зона носа: почніть масаж по спинці носа від низу до верху, а після від спинки носа до щік. І остання зона – зона очей. Рухайтеся по колу, починаючи з внутрішнього куточка очей, верхньою повікою, зовнішньою повікою і закінчуючи нижньою.

Запам’ятати лінії не так складно. Скористайтеся картинкою нижче або завантажте на свій смартфон схему, що стане шпаргалкою. Достатньо всього пару разів повторити – і ви вже професіонал своєї справи!

где массажные линии лица

Трохи про важливе

Запам’ятайте, на масажних лініях не треба тиснути або втираючими рухами водити по обличчю, це безперечно призведе до появи зморшок. Ваші рухи повинні плавно ковзати. Проводьте самомасаж за допомогою безіменного і середнього пальців, а навколо очей тільки безіменним.

Якщо у вас в арсеналі є скребок гуаша або масажер, ви лише поліпшите результат. Очистіть шкіру за допомогою гелю або пінки для обличчя, нанесіть сироватку або зволожуючий крем, а потім візьміть б’юті-гаджет і починайте масаж обличчя по векторах з шиї, плавно переходячи на підборіддя, щоки, ніс, лоб і лише в кінці на зону навколо очей. Кожен рух повторюйте 7-8 разів, перш ніж приступити до наступної зони.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також