«Не така як інші вона» та FFFACE.me запустили благодійний Instagram-фільтр без фільтру

Ідея благодійного Instagram-фільтру полягає в тому, що він не має додаткових ефектів та ніяк не змінює зовнішність людини. За кожну опубліковану сторіз від користувачів з цим фільтром агентство FFFACE, а потім й інші бренди-партнери будуть надсилати 5 гривень на благодійність.

У такий спосіб флешмоб закликає до прийняття себе та має на меті допомогти реальним людям зрозуміти цінність власної, нехай і неідеальної зовнішності в епоху б’юті-фільтрів і фотошопу. Адже саме в нашій унікальності й полягає справжня краса.

Протягом тижня 15-22 лютого 2021 за кожну Instagram-сторі з цим фільтром та позначками @ffface.me та @notlikeothers_she FFFACE надсилатимуть 5 грн на операцію для однієї з героїнь проєкту: Варварі Акуловій, яка з народження має діагноз артеріальна венозна мальформація.

Естафету другого тижню флешмобу отримає бренд Mushlya від Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, який також переказуватиме по 5 гривень за кожну Instagram-сторі з благодійним фільтром та позначкою @mushlyabar. Крім того, на Instagram-сторінці бренду протягом місяця зявлятимуться історії жінок, які надихають.

Флешмоб ставить за мету залучити якомога більше брендів-партнерів, аби щотижня передавати естафету новому благодійнику. У такий спосіб організатори планують зробити проєкт всеукраїнським і забезпечити підтримку для Варвари на постійній основі.

Зняти контент, що допоможе прийняти себе та допомогти Варварі Акуловій, можна за посиланням.

Дмитро Корнілов, співзасновник та CEO FFFACE

«Переглядаючи стрічку новин в Instagram, я натрапив на проєкт Діани та подумав про те, що тема прийняття себе є дуже актуальною не тільки для людей з інвалідністю, а й для всіх в цілому.

Сьогодні багато Instagram-фільтрів мають функцію “б’ютіфіксації”, тобто мають приховувати те, що людина вважає своїм недоліком. 

Хоча за їх допомогою ми маємо змогу самовиражатися, постійне створення селфі через такі фільтри і навіть просто спостерігання такого контенту в інших може спричинити невпевненість у своїй природній красі. Фактично фільтр, який зменшує ніс, – це пряме твердження: великий ніс – це не ок.

Саме тому ми в FFFACE придумали “фільтр без фільтрів”.

Пізніше, коли я запропонував ідею Діані, ми вирішили зробити проєкт благодійним та залучити бренди, які б передавали гроші за кожну створену сторіз з позначкою на благодійність.

Таким чином, кожен з нас, просто зробивши сторіз, може допомогти людині, яка цього потребує. А бренди – отримуватимуть рекламні охоплення, віддаючи рекламний бюджет на благодійність».

Діана Андруник, фотографка, засновниця проєкту «Не така як інші вона» 

«Проєкт “Не така як інші вона” я почала у 2017-му як серію фотозйомок дівчат, які б хотіли показати світові себе і розказати свою історію. Зараз це всеукраїнський проєкт про жінок з інвалідністю, який у 2020-му вийшов офлайн і зараз подорожує з виставкою містами України. Ідея створити маску без фільтрів і порушити тему сприйняття себе – це водночас просто і неймовірно актуально. У своїй роботі я перебуваю у постійному діалозі з жінками, про їх ставлення до себе, до свого тіла. Психологічний страх показати своє обличчя без фотошопу або фільтрів присутній майже у кожної, не те щоб просто наважитися на зйомку. І не тільки жінки говорять про свою зовнішність у негативному ключі. Я б збрехала, якби сказала, що чоловіки приходять на зйомку впевнені у своїй зовнішності. Ні, жінки і чоловіки на рівні мають якісь претензії до всього, що знаходиться у зоні їхнього тіла. Адже кожен з них обов’язково порівнює себе з людьми глянцю, інстаграму, які до цього пройшли немало фотошопу та додатків зі зміни зовнішності. 

Хочеться нашим проєктом з FFFACE нагадати, що натуральна зовнішність і є трендом, ми просто забули, що бути самими собою – це кращий фільтр».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також