Втрата волосся або погіршення стану зачіски в чоловіків відбувається з різних причин. За даними певних досліджень, у 90 % випадків — це андрогенна алопеція. Цим терміном медики позначають суто чоловіче облисіння, тобто процес, коли під впливом певних гормонів волосинки поступово стоншуються і відмирають.
Нормальний цикл життя волосинки — шість років. Після цього вона випадає й на тому ж місці виростає нова. Під впливом чоловічих гормонів тривалість життя волосини з часом скорочується, а кожна нова одиниця виростає все тоншою, слабшою й поступово втрачає природний відтінок (привіт, сивина!). Буває так, що зупинити цей процес неможливо. Проте в цій історії є декілька «але».
«Буває так, що схильності до випадання у чоловіка немає, але волосяні фолікули самі стають більш чутливими до гормонів і зачіска починає втрачати об’єм. До цього можуть призвести тривалі дефіцитні стани організму. Наприклад, неправильний баланс вітамінів та мікроелементів або анемія впливають на стан фолікулів і роблять їх схильними до випадання», — говорить лікар-трихолог Юліана Чечуріна.
Проблема випадання та погіршення якості волосся у чоловіків — це далеко не завжди незворотний процес. Дуже часто волосяні фолікули просто ослаблені та врятувати їх цілком можливо. Лікарі стверджують, що для цього важливо насамперед сконцентруватися на стані організму.
Як покращити стан волосся без косметичних засобів
«Щоб відновити густоту волосся, необхідно повернути цибулини до активної фази. Для цього важливо наситити фолікули поживними речовинами зсередини, для стимуляції росту», — говорить трихолог і науковий керівник клініки Giuliani Фабіо Рінальді.
Для того, аби швидко відновити пасма або покращити стан волосся загалом, важливо забезпечити надходження в організм усіх важливих для волосся мікроелементів. Трихологи стверджують, що по-справжньому необхідним для всіх, хто мріє про здорове і красиве волосся, є біотин — він же вітамін В7. Особливе значення цього компоненту було доведено вченими всього світу: він важливий абсолютно для всіх процесів, які відбуваються в клітинах шкіри голови та волосяних цибулинах.
При потраплянні в організм вітамін В7 діє перш за все, як активатор росту нових волосин. Він покращує кровообіг у шкірі голови, активізує синтез кератину та інших будівельних матеріалів для шевелюри. Крім того, він бере участь у формуванні структури волосин, тобто завдяки цьому компоненту волосини стають товстішими і здоровими на вигляд.
Доведено, що біотин насичує цибулини сірою. Цей компонент нормалізує роботу сальних залоз, завдяки чому волосся довше залишається свіжим та об’ємним. Крім того, цей компонент забезпечує еластичність і шовковистість пасмам, відтак відпадає потреба в багатоступеневому догляді. А це велика перевага для чоловіків, адже жонглювання баночками — часто не їхня історія.
Відновлення рівня біотину в організмі допомагає запобігти появі лупи, себореї та інших хвороб, які часто спіткають чоловіків. Цей компонент зміцнює стан волосин і покращує захисні функції шкіри голови.
В оптимальному й ефективному дозуванні вітамін В7 виробляє вітчизняний виробник «Київський Вітамінний Завод». «Біотин-КВ» містить 5 мг в 1 таблетці, а у виробництві використовується субстанція з Франції. Виробник радить приймати одну таблетку на добу, що дуже зручно.
Трихологи запевняють: цей вітамін точно покращить стан волосся і весь зовнішній вигляд. Доведено, що біотин також зміцнює нігті, запобігає розшаруванню нігтьової пластини, контролює обмінні процеси в клітинах шкіри та зберігає її молодість, а також покращує тонус, еластичність і колір шкіри й надає енергії всьому організму.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!