Олеанолова кислота: що таке і навіщо потрібна

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Олеанолова кислота

Олеанолова кислота має не тільки багато корисних властивостей для організму, але й використовується для поліпшення стану шкіри та волосся в косметичних засобах. Розбираємося, чим корисна і коли потрібна олеанолова кислота.

Що таке олеанолова кислота

Олеанолова кислота

Олеанолова кислота – це ненасичена органічна кислота, рослинний екстракт, відноситься до групи тритерпеноїдів. Терпеноїди – це органічні сполуки, які беруть активну участь в обмінних процесах у рослинах. Вчені активно вивчають вплив олеанолової кислоти для застосування у різних галузях. Найчастіше вона застосовується для лікування та профілактики випадання волосся та зменшення висипань на шкірі обличчя і голови.

Для чого потрібна і олеанолова кислота

Олеанолова кислота

Олеанолова кислота використовується в косметичних засобах, а також у біологічно активних добавках, оскільки має спазмолітичний ефект, знижує артеріальний тиск і рівень холестерину, зміцнює судини, попереджаючи утворення тромбів. Також часто використовується як допоміжний компонент для поліпшення працездатності, стану центральної нервової системи, зменшення впливу стресу на організм. Застосовується в комплексному лікуванні та профілактиці стану печінки, має протипухлинні та противірусні властивості.

У косметичних засобах найчастіше її можна зустріти у різних препаратах для волосся. У цьому випадку олеанолова кислота зміцнює волосяний фолікул, збільшує товщину волосся та нормалізує рівень тестостерону у шкірі. У кремах, сироватках та інших косметичних засобах застосовується для нормалізації окисних процесів, зменшуючи виділення шкірного сала та запобігаючи утворенню комедонів і різних інших запалень. Також має антибактеріальні, протизапальні та ранозагоювальні властивості. Чинить антиоксидантну та тонізуючу дію, є природним агентом, що уповільнює вікові зміни.

Протипоказання

Олеанолова кислота

Найчастіше олеанолова кислота не має протипоказань до застосування, особливо, якщо вона включена до засобів для догляду за волоссям та шкірою. Для прийому її як добавки потрібно проконсультуватися з фахівцем про доцільність вживання. Основним протипоказанням олеанолової кислоти буде її індивідуальна непереносимість.

Де міститься олеанолова кислота

Олеанолова кислота

Олеанолова кислота найчастіше видобувається шляхом особливої ​​екстракції з рослин. Велика її кількість міститься в листі оливи, цукрових та столових буряках, часнику, американській конвалії. Також її можна знайти в оливковій олії, родзинках, глоді, горобині, журавлині, лохині, м’яті перцевій, чебреці, шавлії.

У засобах з догляду за шкірою обличчя і тіла вона використовується у вигляді екстрактів.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також