Пептиди в догляді за обличчям: що таке аргірелін і матриксил

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

«Життя після 30-ти тільки починається». Без жодних сумнівів можемо з точністю запевнити, що так воно й є. Але ось шкіра вже не та, що була в 18... Та й погляд втомлений... Це ми можемо почути з вуст дівчини, яка або не знає про нові б’юті-технології, або закриває на них очі.

Сьогодні ми хочемо вам відкрити світ пептидів, розповісти, що це за мудре б’юті-слівце, для чого потрібні пептиди та які вони бувають. Почнемо, мабуть, із понять.

Пептиди – це природні або синтетичні ланцюжки, що складаються з амінокислот. Іншими словами, це білкові сполуки. За словами косметологів, молекули білка великі й не можуть просочитися вглиб епідермісу за рахунок своїх розмірів, тому їх ефект видно лише ззовні. А ось пептиди за своєю структурою дрібні. Завдяки цьому вони проникають глибоко в дерму та починають працювати всередині. Тобто вони борються з причиною, а не з наслідком. Результат, який ми бачимо на шкірі, це наслідок того, що відбувається у нас всередині. Тому й працювати треба починати з причин, а не з результатів.

Косметика, до складу якої входять пептиди, це абсолютний прорив у світі б’юті-індустрії за останні кілька десятиліть. Такий вид косметики спрямований на anti-age косметологію: перешкоджає утворенню зморшок, бореться зі старінням шкіри, робить ліфтинг-ефект і найголовніше – живить і зволожує шкіру обличчя та декольте. Звертаємо вашу увагу, що пептидна косметика працює не тільки з наявною проблемою, але й служить профілактикою. Якщо вам за 40, така косметика дозволить нагадати вашій шкірі, якою вона була років двадцять тому: допоможе виробленню колагену, якому з роками, на жаль, вироблятися все складніше, вирівняє шкірний покрив, безумовно, зморшки вона не усуне, але ось приховає запросто. Гусячі лапки стануть вже не такими яскраво вираженими, складка міжбрів’я помітно сховається. Загалом, пептиди – рятувальники для жіночої вікової шкіри.

крема с пептидами

Розглянемо два основних види пептидів

Найпотужнішим на ринку б’юті-індустрії вважається пептид аргірелін. Це білковий пептид, ключовою властивістю якого є розслаблення м’язів. Завдяки цій функції шкіра розслабляється, перестає бути стиснутою й починає розгладжуватися. Саме тому зморшки стають менш вираженими, не такими глибокими, але при цьому зберігають свою природну міміку, на відміну від ботокса або диспорта. Щоб зрозуміти, в якому кремі присутній аргірелін у складі, знайдіть такі слова: Argireline, Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Hexapeptide-3.

Перед тим як ви вже наносите один з кремів з цим незрівнянним компонентом, звертаємо вашу увагу на:

 • креми з аргіреліном можна наносити винятково на верхню частину обличчя, тобто на лоб і шкіру навколо очей. Нижче він просто не спрацює, і ви не побачите очікуваного результату;
 • наносите засіб точково на проблемні місця, наприклад, на міжбровні складки або гусячі лапки;
 • не є заміною ботокса;
 • звертайте увагу, на якій позиції стоїть аргірелін у складі крему. Якщо він стоїть на початку, значить його концентрація досить велика, і ви отримаєте результат, якого очікуєте, але якщо ж він стоїть в кінці, значить, його там мала доза. Тому намагайтеся вибирати якісні б’юті-продукти.

Вчені довели, що при місячному використанні кремів з аргіреліном із 10% концентрацією, ви можете зменшити виникнення зморшок на 25%! Тому представляємо вашій увазі крем The Ordinary Argireline Solution 10%, який не містить сульфатів, парабенів, спирту, глютену, олій тваринного походження, а також фарби та формальдегіди.

Наступний пептид, який вимагає вашої уваги, це матриксил.

Креми, в складі яких є матриксил, можна наносити на все обличчя та зону декольте, а не тільки на його верхню третину. Речовина стимулює вироблення колагену, регенерує шкіру, відновлює її рельєф, насичує зморшки зсередини та відновлює дерму в ушкоджених місцях. Для кращого ефекту такий пептид слід використовувати вранці й ввечері протягом місяця. Це може здатися якоюсь нудною рутиною, однак коли ви отримаєте результат, відразу забудете про щоденних витрачених 2-3-х хвилинах. Щоб знайти пептид у складі засобів, шукайте слова: Matrixyl 3000 (tetrapeptide-7) або Matrixyl Synthe’6 (palmitoyl tripeptide-38).

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також