Гід омолоджувальними процедурами: топ-9 видів ліфтингу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Медицина й косметологія не стоять на місці, тому, якщо хочете виглядати молодо, то це цілком можна організувати.

Через сучасний стрибок медицини й технологій зовнішній вигляд людини став не таким вже і прив’язаним до генетичних факторів. Виправити можна все, були б кошти й бажання. І старіти можна красиво, а не так, як наші прабабусі – в 40 років вже старенька.

Зниження еластичності шкіри, зморшки й зміщений контур обличчя можна виправити за допомогою ліфтингу. А видів цієї омолоджувальної процедури – хоч греблю гати.

Вибір процедури завжди залежить від медичних показань і конкретних побажань клієнта. А щоб було з чого вибирати, наводимо цілий асортимент.

Види ліфтингу

Всі існуючі процедури омолодження діляться на операційні й безопераційні. Операційні, як видно з назви, припускають втручання хірурга. А до безопераційних процедур належать всі методи апаратного ліфтингу та ін’єкції косметичних препаратів, спрямованих на підвищення тонусу шкіри.

Стек гілок ліфтинг

Відносно нескладна, але дієва малоінвазивна процедура омолодження. Саме тому вона є однією з найпопулярніших у клієнтів клінік.

Суть методики: під шкіру за допомогою спеціальної голки імплантуються найтонші нитки (з насічками або без), армуючи шкіру. Згодом навколо ниток утворюється сполучна тканина, яка не дає шкірі провисати.

Нитки біологічно сумісні з організмом людини і не викликають алергії, відторгнення та інших побічних ефектів. Вони можуть бути виконані із золота, полімолочної кислоти, поліпропілену, капролактону. Застосовуються нитки, що розсмоктуються і не розсмоктуються. Перші розпадаються вже через 8-9 місяців після процедури й виводяться природним шляхом із організму.

Стек гілок ліфтинг використовується під час підтяжки обличчя й корекції контурів тіла.

Процедура проводиться під місцевою анестезією та триває близько 1-1,5 годин. Через кілька днів набряки й синці проходять, до звичного способу життя можна повернутися вже через 2 тижні.

Круговий ліфтинг обличчя

Суть процедури: серйозна й досить травматична операція, в ході якої проводиться корекція бічних поверхонь шиї й її передньої частини, лобно-скроневих ділянок, середньої частини обличчя, щік, ділянки навколо куточків губ, зовнішньої частини брів. Є два види такої підтяжки – поверхневий, який зачіпає тільки підшкірну частину, і SMAS-ліфтинг, який зачіпає шкіру, жирову та м’язові тканини.

Кругову підтяжку не рекомендоване робити до 40-50 років.

Після операції, яка проводиться під загальним наркозом, кілька днів доведеться залишитися в клініці, в загальному стаціонарі. А відновний період може зайняти від 6 до 8 місяців, після яких буде помітний результат.

До подібних методів омолодження не рекомендується вдаватися частіше 7-10 років.

Ендоскопічний ліфтинг

Суть процедури: ця безшовна підтяжка обличчя показана при маловиражених вікових змінах. Всі маніпуляції проводяться через крихітні розрізи, після яких шрамів майже не залишається. Відновлювальний період та ефект схожий на попередній метод. Правда, зі значним провисанням шкіри ендоскопічний ліфтинг не впорається.

Какие бывают виды лифтинга

читайте також

Ультразвуковий ліфтинг

Цей метод часто називають неінвазивним SMAS-лифтингом через виражений ефект.

Суть процедури: ультразвукові хвилі точково впливають на глибокі рівні шкіри й м’язово-апоневротичний шар. Хвиля активізує процес утворення нових волокон колагену й еластину. Синтез нових волокон, які ущільнюють шкіру й покращують її тонус, триває протягом 3-4 місяців, тому шкіра буквально буде молодіти на очах. Тривалість ефекту індивідуальна, але в середньому становить до 3 років.

Лазерний ліфтинг

Суть процедури: лазер, впливаючи на шкіру тепловими променями, активізує природний процес омолодження. Шкіра стає більш щільною й пружною, посилюється коллагеногенез. Неглибокі зморшки розгладжуються, контур обличчя стає більш чітким.

Процедура проводиться без анестезії, тому можливі деякі відчуття дискомфорту. Ефект від ліфтингу видно відразу після того, як спаде набряк із обличчя від розігрівання тканин. Тобто через кілька днів.

Фотоліфтинг

Суть процедури: омолодження відбувається завдяки IPL-терапії: на шкіру впливають світлотеплові імпульси. Така терапія стимулює регенерацію клітин шкіри, освітлюються пігментні плями, проходять судинні сіточки. Курс може скласти 1-3 процедури.

RF-ліфтинг

Суть процедури: високочастотний електричний струм впливає на поверхневі шари шкіри й підшкірно-жирову клітковину. Імпульси під час радіохвильового ліфтингу підігрівають клітини шкіри, стимулюючи вироблення еластану й колагену.

Ефект підтяжки наростаючий і може протриматися до 2-х років.

Ліфтинг за допомогою гіалуронової кислоти

Суть процедури: коли проводиться контурна пластика філерами на основі гіалуронової кислоти, відбувається природна підтяжка шкіри за рахунок створення додаткового обсягу в деяких зонах обличчя.

Плазмоліфтинг

Тромбоцити нашої крові відповідають не тільки за згортання, а й виділяють речовини, які прискорюють поділ клітин. Введення плазми, багатої тромбоцитами, стимулює коллагенез і запускає процеси омолодження.

Суть процедури: у пацієнта роблять забір крові, потім її відправляють у центрифугу, де і виділяється плазма, збагачена тромбоцитами. Потім плазму використовують для уколів краси.

Курс тривалий: від 3 до 5 щотижневих процедур.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також