Постакне: розв’язання проблеми

Сліди від акне є наслідком вугрової висипки. Ось фактори, які впливають на інтенсивність помітних слідів: тип шкіри, сила запалення, кількість висипань, ефект від лікування і як ви його дотримувалися. Крім цього, якщо ви самостійно намагалися видавлювати прищі, можуть виникнути глибокі рубці.

Постакне проявляється у вигляді розширених пор і капілярів, почервонінням, нерівномірною структурою шкіри і рубцями. Акне в молодому віці не являє дуже серйозної проблеми, тому що шкіра має властивість активного оновлення. І крім цього, своєчасне звернення до фахівця гарантує більш успішний результат.

Які засоби для лікування слідів постакне можна використовувати вдома

Креми і сироватки з АНА-кислотами. У складі таких засобів є фруктові кислоти, які допомагають активно відлущувати верхній шар шкіри, завдяки чому пігментні плями і постакне стають світлішими, а поверхня шкіри вирівнюється.

Пілінг із молочною кислотою. Принцип роботи такий само, як і у засобі із вмістом фруктових кислот. Для досягнення максимального ефекту пілінги варто проводити курсом – один раз на тиждень протягом декількох місяців.

Саліцилова кислота. Саме ця кислота вважається найбільш ефективним засобом у боротьбі з висипаннями і шрамами після них. Очищає шкіру, усуває почервоніння, відлущує і зменшує набряклість від вугрової висипки. Це можуть бути безспиртові тоніки, серветки для протирання обличчя, гелі тощо.

Лікувальні процедури в кабінеті косметолога

Якщо сліди від вугрової висипки залишилися дуже глибокими, обов’язково потрібно звертатися до фахівця для розв’язання цієї проблеми. У кабінеті косметолога вам можуть запропонувати такі процедури.

Хімічний пілінг. Спеціаліст може запропонувати серединний пілінг із кислотами від 30%. Завдяки спеціальним комбінаціям кислот, які допомагають не тільки усунути сліди від вугрової висипки, а й запобігати подальшим висипанням, верхній шар шкіри розчиняється і сліди стають менш помітними, з часом шрами і плями зникають. Робити такий пілінг варто тільки під наглядом лікаря, тому що тільки фахівець може оцінити стан шкіри і правильно підібрати засіб для пілінгу.

Дермабразія. За допомогою спеціального апарату з різними насадками забирається верхній шар шкіри. Завдяки такому шліфуванню посилюється вироблення колагену, шкіра вирівнюється і розгладжується. Така процедура є травматичною і вимагає реабілітації.

Лазерне шліфування. Верхній шар шкіри видаляється за допомогою лазерних спалахів. Це досить болюча процедура, і вона вимагає знеболювання. Хворобливість залежить від кількості шарів шкіри, на які потрібно впливати лазером, а так само від больового порогу.

Це все способи, які допомагають активно боротися з проблемою акне. Але крім цього, варто звернути увагу на свій спосіб життя. Ввести збалансоване харчування, виключити шкідливі продукти, куріння і вживання алкоголю. А також дуже важливо під час лікування шкіри користуватися сонцезахисними засобами з високим фактором захисту, щоб не отримати гіперпігментацію. І запам’ятайте: в такій проблемі, як акне, не варто займатися самолікуванням, щоб потім не лікувати і його.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також

Читайте також