Салонний догляд за шкірою рук: 5 апаратних процедур

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Салонный уход за кожей рук: 5 аппаратных процедур

Ніжна шкіра рук в’яне першою, і це важко приховати, хіба що весь час носити рукавички. Але є й інший вихід – салонний догляд за шкірою рук. Про апаратні процедури розповідає Лариса Гринчук – лікарка-дерматологиня, косметологиня, anti-age терапевчиня, засновниця Anti-Age Boutique Lys Royal.

Лариса ГринчукЛариса Гринчук – лікарка- дерматологиня, косметологиня, anti-age терапевчиня, засновниця Anti-Age Boutique Lys Royal.

Достовірно відомий факт, що часто не обличчя, а саме шия, кисті рук і коліна видають справжній вік! Але якщо шию і коліна ми можемо принаймні сховати під одягом (що, звичайно, не є виходом), то кисті рук завжди на виду.

У зоні кистей рук шкіра дуже стоншена і рухлива, бідна підшкірно-жировою клітковиною. Вона найбільш часто отримує мікротравми через вплив факторів хімічної та фізичної природи.

Під час пандемії коронавірусу ми особливо часто і ретельно миємо руки й обробляємо їх антисептиком. Це змінює структуру шкіри, порушує захисну, природну плівку, що складається з гідроліпідів. Згодом через втрату колагену шкіра втрачає еластичність і пружність, а також перестає нормально утримувати вологу.

Сучасні методики, використовувані в косметології, дають можливість змінити рельєф кистей, повернути їм необхідний обсяг, а також зберегти шкіру здоровою. Залежно від вихідного стану шкіри кистей рук, вашого віку, запиту і можливостей, лікар-косметолог може запропонувати досить великий перелік ефективних методів омолодження цієї зони.

Салонний догляд за шкірою рук: 5 апаратних процедур

Щоб легше розібратися в розмаїтті й ефективності методів, розділимо їх на апаратні та ін’єкційні. Сьогоднішня тема – апаратні методики омолодження шкіри кистей рук.

Мікрострумова терапія

Метод будується на впливі на шкіру слабкими імпульсами електричного струму. Цю процедуру ще називають легким фітнесом без руху для нашої шкіри (оскільки дія спрямована на м’язи).

Плюси: процедура швидка, приємна, безболісна.

Мінуси: незначний і нетривалий ефект.

Алмазна мікродермабразія

Мікродермабразія (мікрошліфування) – м’який і безболісний спосіб позбутися «мертвих» клітин шкіри і стимулювати її регенерацію, інакше кажучи, це доведена до досконалості процедура механічного пілінгу шкіри. Мікрокристали оксиду алюмінію, що передаються через наконечник апарату, відлущують клітини епідермісу й активно шліфують шкіру рук, вирівнюючи і розгладжуючи її.

Плюси: відсутність травматизації, невисока вартість.

Мінуси: не можна робити під час активної інсоляції; необхідно поєднувати з відновними засобами для живлення і зволоження шкіри.

HydraFacial

Цей апарат було винайдено для догляду за шкірою зірок Голлівуду. Процедура являє собою вакуумний гідропілінг, який в разі потреби доповнюється алмазною дермабразію. Програма для догляду за руками усуває наслідки негативного впливу температури, вітру та інших несприятливих явищ на шкіру рук.

Особливість процедури полягає в використанні спеціальних змінних індивідуальних насадок і набору хімічних пілінгів і сироваток, за допомогою яких косметолог може підібрати оптимальний алгоритм для вирішення проблем шкіри. Метод базується на комплексному підході і містить п’ять повноцінних процедур в одній: очищення, лікування, антивіковий догляд, тривале зволоження і ліфтинг.

Процедура актуальна в будь-який час року. Після сеансу зникнуть відчуття стягнутості, стабілізується водно-ліпідний баланс, повернеться природна краса рук.

Плюси: швидко, безпечно, безболісно (навіть приємно), результативно.

Мінуси: особливих немає, крім того, що процедура вимагає регулярності й має чек вище середнього.

Лазерне омолодження шкіри рук

На сьогодні існує величезна різноманітність лазерних апаратів, з абляцією (руйнуванням шкірного покриву) і без неї, що мають стимулювальну дію на утворення колагену і еластину шкіри.

Салонний догляд за шкірою рук: 5 апаратних процедур

Завдання лазерної терапії – запустити механізм природного відновлення шкіри рук. Ті клітини, які вже не в змозі повноцінно функціонувати, остаточно випаровуються за допомогою лазера. У відповідь життєздатні починають ділитися, щоб відновити пошкоджену променем область. Лазерний промінь за секунди створює на шкірі сітчастий каркас з безлічі дрібних термічних точок (мікротермальних лікувальних зон або колодязів пошкодження), в яких починається активна регенерація. Можливість діяти на глибині дозволяє видаляти рубці, виражені зморшки, шрами.

Під впливом лазерної терапії відбувається каскад процесів, який в комплексі дає стійкий омолоджувальний ефект, активується посилений синтез колагену й еластину, відбувається перебудова і зміцнення мікросудинних русел, поліпшується зволоження дерми, підвищується тонус шкіри, відновлюється водно-ліпідний баланс, нормалізується активність меланоцитів, оскільки сповільнюється синтез меланіну.

Колір шкіри починає вирівнюватися вже після першої процедури, після 3-4 сеансів утворюється молода здорова шкіра, без пігментації та зморшок.

Результат процедур лазерного омолодження зберігається мінімум рік. Запорука більш тривалого ефекту – додаткові доглядові процедури для рук плюс регулярний домашній догляд. (У нашій клініці ми використовуємо діодний лазер Clear&brilliant, який неодноразово входив до трійки кращих апаратних методик світу за показниками ефективність, безпека, універсальність.)

Плюси: універсальність, всесезонність, результативність.

Мінуси: наявність реабілітаційного періоду, досить висока вартість. Якщо говорити про плюси процедури, то слід зазначити, що використовуються сертифіковані, безпечні апарати перевірених виробників.

Мікроігольчатий радіоліфтінг

Мікроігольчатий фракційний радіочастотний ліфтинг – методика, що використовує можливості радіочастоти. Хвиля здатна досягти рівня дерми, на якому відбувається прогрівання тканини, стимулюються фібробласти, покращується метаболізм – все це сприяє неоколагенезу. Для виконання процедури використовується аплікатор з найтоншими позолоченими мікроголками, які через мікроскопічні отвори проникають в шкіру на строго контрольовану глибину (0,5-3,5 мм).

Стандартний курс терапії – 3 процедури з інтервалом 4-5 тижнів.

Результат помітний вже після першої процедури у вигляді ущільнення шкіри, підвищення її еластичності, розгладження дрібних зморшок, матування пігментації (наші пацієнти отримують задоволення і результат від процедури на апараті VIVACE).

Плюси: практично відсутній період реабілітації, помітний ефект навіть від однієї процедури, всесезонний, всевіковий.

Мінуси: практично відсутні.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також