Саме час: ігри для веселої компанії з реквізитом і без

Ароматний глінтвейн вже приготовано, всі новини обговорені, кумедні фото зроблені, а до танців з піснями справа ще не дійшла. Чим же зайнятися компанії друзів? Пропонуємо згадати старі добрі ігри, які допоможуть відмінно поспілкуватися, згуртують вас ще більше, змусять поворушити мізками і, звичайно ж, забезпечать багатьма  приводами щиро посміятися.

Настільна гра Dixit

Настільна гра Dixit відмінно підійде для приємного проведення часу у великій компанії. У набір для гри входять карти з дивовижними сюрреалістичними картинками, до яких потрібно підбирати асоціації. Перший гравець кладе одну з карт на стіл малюнком донизу і супроводжує її словом, виразом або навіть піснею. Решта учасників підбирають карти з руки, які б максимально підходили під опис. Після цього всі карти перемішуються і відкриваються, а учасники намагаються відгадати, що саме за картинку поклав той гравець, який давав асоціацію.

Настільна гра «Знахідка для шпигуна»

Знахідка для шпигуна – це весела словесно-психологічна гра для компанії, яка любить грати в детективів. Кожен раунд починається з того, що учасники отримують картки, на яких намальована певна локація. При цьому один випадковий гравець отримує карту шпигуна. Природно, ніхто з учасників навіть не здогадується, хто саме шпигун, а шпигун натомість не знає нічого про місце на картці. Далі гравці починають по колу ставити навідні запитання про локації, намагаючись вирахувати шпигуна. Шпигун, натомість, з питань і відповідей намагається визначити локацію і при цьому не видати себе. Щоб виявити і перемогти шпигуна, іншим гравцям потрібно одноголосно вказати на нього.

“Я ніколи не …”

Всі учасники по черзі говорять те, чого ніколи в житті не робили, не відчували, не пробували і так далі. Решта слухають і, якщо з ними таке траплялося, роблять ковток напою (алкогольного або безалкогольного в залежності від побажань), або загинають один палець. Перший раунд гри триває до тих пір, поки чиясь склянка не спорожніє або всі 10 пальців не будуть загнуті. Цей учасник вибуває, гра триває. Останній, у кого залишиться напій у склянці або  лишаться не  зігнуті пальці, виграє гру.

Настільна гра «Мафія»

Настільна гра для великої компанії від п’яти чоловік, яка вже давно підкорила весь світ. Грати в «Мафію» можна як зі спеціальними картами, так і зі звичайними, якщо надати кожній з них певне значення. У грі умовно існують три сторони: Мафія, Мирні Громадяни та Маніяк. Мета мафії – вбивати гравців вночі і страчувати вдень, видаючи себе за позитивних героїв. Мета Громадян – знайти і стратити Мафію. Маніяк – товариш не вибагливий, який вбиває всіх без розбору.

Настільна гра «Саботер»

«Саботер» – захоплююча настільна гра для компанії будь-якого віку. Учасникам доведеться будувати підземні ходи і шукати золото, адже в даній грі вони будуть гномами! Але серед дружної команди справжніх трудяг завелися підступні шкідники, які всіма силами заважають шукачам скарбів досягти мети. Їх потрібно терміново зупинити, проте дізнатися, хто є хто, учасники зможуть тільки після завершення партії.

 «Крокодил»

Гра «Крокодил» здатна розрядити будь-яку обстановку. Учасники по черзі намагаються описати жестами задуманий об’єкт, при цьому не використовуючи слова і звуки, всі інші вгадують. Той, хто першим відгадає, що ж намагався показати товариш, описує наступний об’єкт.

“Хто я?”

У даної гри безліч назв, і ви, напевно, з нею добре знайомі. Кожен учасник пише на стікері ім’я (літературного персонажа, кінозірки, музиканта чи реальну людину). Листочки роздають гравцям і кріпляться на лоб. Ставлячи питання іншим учасникам, гравець повинен відгадати, який персонаж написаний на його стікері. На питання можна відповідати тільки «так» або «ні».

Нехай почнеться гра!

Підписуйтеся на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також