Секс-тренування: позиції, які найбільше спалюють калорій

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Секс може стати для вас справжнім тренуванням — для цього потрібно лише вибрати правильні позиції. Розповідаємо, які пози в сексі спалюють найбільше калорій! Але спершу, як завжди, розминка.

Ми вже говорили, що секс працює так само, як і спорт: частішають пульс і дихання, працюють певні групи м’язів (а іноді і все тіло), починають активно вироблятися певні гормони — чим не тренування?

Так само як і в спорті, навантаження в сексі можна варіювати залежно від настрою та самопочуття: легка розминка, спринт чи марафон. Зробити це дуже просто – достатньо вибрати певні позиції.

Зі слів особистої тренерки і тренерки з йоги, медичної журналістки й учасниці Sporteluxe Кессі Уайт, секс-марафон тривалістю 30 хвилин або більше відмінно підходить для підвищення витривалості. Кількість спалених калорій залежить від вашої активності, комплекції і навіть погодних умов — наскільки жарко або прохолодно в приміщенні.

Такої думки і Санні Роджерс, клінічна сексологиня, сертифікована секс-тренерка. Вона каже, деякі суперактивні позиції залучають у роботу одночасно кілька груп м’язів і спалюють більше калорій, ніж «ліниві» варіанти. Якщо вибрати правильно, ви спалите як мінімум на 70 ккал більше, ніж під час звичної 25-хвилинної сексуальної сесії.

Отже, збираємо своє власне секс-тренування – вибираємо правильні позиції, щоб включити в роботу потрібні групи м’язів та спалити якнайбільше калорій!

Доггі-стайл

Доггі-стайл

Які групи м’язів працюють. Ця позиція змушує добре попотіти трицепси, м’язи плечового пояса і верхню частину спини. Гарний варіант для тренування кору!

Ви можете зробити цю позицію ще гарячіше, якщо партнер візьме ваші ноги по черзі до рук і триматиме трохи вище колін. Таким чином ви збільшите не тільки фізичне навантаження, і вийде більше задоволення – проникнення буде глибшим, ніж при стандартній позиції, і посилиться стимуляція точки G.

Вершниця задом-наперед

Вершниця задом-наперед

Які групи м’язів працюють. У цьому варіанті навантаження лягає на сідничні м’язи, внутрішню поверхню стегон і кор (особливо м’язи преса).

читайте також

Місіонерська поза стоячи

Місіонерська поза стоячи

Які групи м’язів працюють. Будь-яка позиція стоячи – це справжнє випробування для стегон, м’язів гомілки та сідниць. Для полегшення радять використовувати високий стілець або спертися на щось на зразок стіни.

Місток

Місток

Які групи м’язів працюють. Цей варіант варто спробувати тільки в тому випадку, якщо обидва партнери займаються спортом і не мають проблем із попереком та спиною загалом. Ця позиція універсальна з погляду роботи м’язів – працює все тіло! Як бонус ви отримаєте красиві та сильні руки, оскільки на них робиться основний акцент.

Лотос

Лотос

Які групи м’язів працюють. У цій позиції основне навантаження йде на м’язи кора та прес. А якщо розпалитися, цілком можете відчути приємне печіння, як під час справжнісінького тренування. До того ж у роботу можуть залучитися й руки, тому що для збільшення амплітуди рухів доведеться на них спертися.

Фото: sporteluxe.com

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також