Сексуальна енергія: як знайти кнопку вмикання

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Сексуальная энергия: как найти кнопку включения

Сексуальна енергія – величезна сила, що впливає на багато аспектів нашого життя. Про те, що таке сексуальна енергія, для чого вона потрібна і чи можна навчитися нею керувати, читачам Beauty HUB розповів сексолог і сертифікований практикуючий коуч Сергій Ніжельський.

Відключаємо обмежувачі. Страхи, переконання, відсутність позитивного досвіду, занижена самооцінка. А щоб легше було відключити ці самі обмежувачі, достатньо проявити намір прийняти те, що ви вже володієте сексуальною енергією. Я сексуальна така, яка я є. Я дозволяю собі демонструвати власну сексуальність у своїй унікальній манері.

Вмикаємо енергію через три основні канали: тіло, емоції та цілі (прагнення, бажання). Тримаємо все це в балансі. Енергія – величина змінна, її може бути більше і менше. Вчимося регулювати енергію (через усвідомлене увагу до себе і своє життя). Лайфхак, які вам у цьому допоможуть: аромати, музика, сміх, любов до життя.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Нижельский Сергей (@nizhelskyi_ss)

Що таке сексуальна енергія

Сексуальна енергія, як і безліч інших понять з приставкою «сексуально», помилково трактується і розглядається виключно через призму сексу. Насправді, сексуальна енергія лише частково пов’язана з процесом отримання задоволення або продовження роду.

Сексуальна енергія – це енергія усього життя людини. Ми народжуємося з нею, дорослішаємо і розвиваємося паралельно з розвитком нашої унікальної сексуальної енергії. Ми – її джерело, і ми ж її самостійно блокуємо, іноді роблячи це свідомо, іноді ні.

Для чого потрібна сексуальна енергія

Сексуальна енергія: як знайти кнопку вмикання

Сексуальна енергія є основою нашої життєдіяльності, соціального і духовного розвитку. Наявність сексуальної енергії дозволяє нам рухатися більш легко й успішно життям, досягаючи бажаних цілей. Відсутність відчуття сексуальної енергії діє на нас спустошувально, позбавляючи бажання досягати життєвого успіху в кожній із сфер: стосунки, робота, творчість, самореалізація.

Чи можна навчиться керувати сексуальною енергією

Сексуальна енергія – величина змінна й унікальна через унікальність кожної людини. Вона не однорідна, і в різні періоди життя ми можемо відчувати її гостріше або втрачати з нею зв’язок. Сексуальну енергію можна і важливо вміти контролювати, утримуючи її в балансі між усіма важливими сферами життя. Робити це необхідно регулярно, щоб не допустити емоційного виснаження й апатії.

Найпростіший шлях у навчанні контролю своєї сексуальної енергії полягає через усвідомлене управління життям. Секс, любов, стосунки, робота, відпочинок, заробляння грошей, творчість – лише частина сфер, в яких ми використовуємо і заповнюємо заряд сексуальної енергії. Від того, наскільки збалансована ваша увага до успіху всіх життєвих сфер, залежить рівень вашої сексуальної енергії. Ті з сфер, де ви забороняєте собі досягати успіху, проживати радість або насолоджуватися досягненнями, слугуватимуть блоками в розвитку і перебігу сексуальної енергії.

Як каже відомий психотерапевт і секс-коуч Емілі Нагоскі, «аби активувати газ, необхідно не забути зняти ногу з гальма».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також