Що таке азелаїнова кислота і для чого вона потрібна

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Що таке азелаїнова кислота і для чого вона потрібна

Азелаїнова кислота в косметології застосовується для вирішення різних естетичних дефектів. Розберемося, що таке азелаїнова кислота і кому вона показана.

Що таке азелаїнова кислота

Що таке азелаїнова кислота і для чого вона потрібна

Азелаїнова кислота – це речовина білого кольору, яка видобувається із зерна пшениці та ячменю. Вона має антибактеріальний, антиоксидантний, кератолітичний ефекти і не відноситься ні до АНА, ні до ВНА групи.

Часто цей інгредієнт використовується у засобах, які призначені для лікування розацеа і акне, оскільки володіє сильними протизапальними властивостями. Знищуючи шкідливі бактерії, запобігає появі нових висипань. Також азелаїнова кислота застосовується для зменшення пігментації, перешкоджаючи зайвому виробленню меланіну. При регулярному застосуванні допомагає освітлити і вирівняти тон шкіри. Підійде даний вид кислоти для чутливої ​​шкіри і шкіри з розацеа.

Як діє азелаїнова кислота на прищі

При використанні азелаїнової кислоти на шкіру з прищами відбувається активний вплив на бактерії, які викликають акне, а також регулювання виробництва клітин шкіри. Таким чином відбувається своєчасне очищення від відмерлих клітин шкіри і запобігання появи комедонів. Завдяки своєму антибактеріальному ефекту вона досить часто зустрічається в засобах з догляду за шкірою, схильної до висипань, акне, пігментації, при проблемній шкірі.

Що таке азелаїнова кислота і для чого вона потрібна

При хворобі розацеа азелаїнова кислота регулює активність імунної системи, знімаючи запалення, які викликають почервоніння. Косметика з даною кислотою рідко може викликати алергію або побічні ефекти. Не проникаючи у глибокі шари шкіри, вона діє щадно і вважається однією з найбезпечніших. Також після дозволу лікаря засоби з азелаїновою кислотою можна використовувати вагітним жінкам, які годують груддю, що безумовно дає їй перевагу серед безлічі компонентів.

Вважається, що найбільш ефективна азелаїнова кислота в концентрації 10-20%. Але з яким процентним вмістом засіб підійде саме вам, варто уточнювати у косметолога. Перевага цієї кислоти полягає ще в тому, що її можна комбінувати з різними іншими засобами для вирішення проблем. Так, наприклад, часто можна побачити креми або сироватки в поєднанні з гіалуроновою кислотою, ніацинамідом, вітаміном С. Також ефективна азелаїнова кислота в поєднанні з ретиноїдами і саліциловою кислотою. Але перш ніж використовувати такі засоби, варто проконсультуватися зі своїм косметологом, оскільки азелаїнова кислота безпечна в застосуванні, а ось інші компоненти можуть викликати реакцію на вашій шкірі. Перш ніж використовувати будь-який придбаний засіб, обов’язково ознайомтеся з показаннями і дотримуйтеся рекомендацій виробника.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також