Мабуть, ви ніде більше не зустрінете таку кількість дивних слівець, які вганяють у ступор, як в лексиконі тинейджерів. Але це зовсім не означає, що молодіжний сленг неможливо зрозуміти. Навпаки! Сучасні батьки мають йти в ногу зі своїми дітьми, адже тільки уявіть, як приємно здивується ваша дитина, якщо при нагоді ви використаєте в розмові або в листуванні з нею пару-трійку сленгових виразів.
«Мам, я ору з твоїх смс!». – «Синочку, я рада, тільки що таке “ору”?». Зараз ми це і з’ясуємо.
Що означає «ору»
Ору в молодіжному та інтернет-сленгу означає «голосно сміюся». Відповідно дієслово «орати» розшифровується як «дико сміятися над чимось», причому робити це дуже сильно, прям до сліз. Синонім – угорати (реготати, веселитися) з чого-небудь. Люди часто використовують це слово в соцмережах, коли хочуть позначити свій істеричний сміх.
Існують також такі популярні словосполучення, як «ор вище гір» (сталося щось мегасмішне), «ору не можу» і «ору в голосину» (дикий сміх здолав мене), «я орнув» і «чьот орнув» (раптово щось мене розсмішило), «дякую, орнув» (жарт вдався, читач/глядач сильно сміявся) або «ти щас орнеш» (те, що я зараз розповім, неабияк порадує тебе). Сюди ж можна віднести схожі вирази «проорав у голос», «орнув з тебе», «тихенько орнув», «проорав з мене», «дико орнув».
Якщо ваша дитина сказала вам, що вона оре від ваших жартів, сприймайте це як вищу похвалу. Отже, на думку молоді, з почуттям гумору у вас все гуд (в порядку тобто).
Приклади використання
***
Я ору з її нової стрижки, повний зашквар.
***
Ору з ваших коментарів.
***
Проорав на весь дім, сусіди явно в шоці.
***
Орні мемаси.
***
Трошки орнув, трошки кринжанув.
***
Ору зі свого ж жарту.
***
Зараз таке розповім, приготуйтеся всі дружно орати.
***
Ти бачила, що витворив цей краш? Ору від його останнього відосу!
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!