Що таке кавітація?
Кавітація – це неінвазивний апаратний метод позбавлення жирових відкладень. Ультразвук, діючи на жирову тканину, створює бульбашки, які поступово збільшуються в розмірах. Після цього відбувається розрив клітинних мембран, в яких міститься найбільше жиру. Підсумок всієї процедури – виведення продуктів розпаду (жиру) природним шляхом.
Показання для проведення кавітації
Ультразвукову кавітацію використовують при надлишкових жирових відкладеннях на ділянках стегон, сідниць, спини, живота. Також ця методика допомагає при в’ялості і обвисанні шкіри як підтримуюча терапія після проведення ліпосакції. Варто бути обережною при проведенні процедури в нижній частині живота, оскільки там розташовані органи репродукції. Щоб зменшити складки на боках і звузити талію, підтягнути в’ялу шкіру на руках, а також зробити овал обличчя більш чітким, використовують ультразвукову кавітацію.
Особливість процедури полягає в тому, що на відміну від дієт і занять спортом, тут можна впливати виключно на проблемні зони, при цьому ті місця, де об’єми повинні зберегтися, залишаються недоторканими.
Як підготуватися до процедури
За кілька днів до процедури варто виключити жирну, смажену, гостру їжу та алкоголь. У цей час потрібно пити більше води. За кілька годин до проведення процедури не рекомендується вживати їжу, можна випити води. Така підготовка пояснюється тим, що при розщепленні і виведенні жирових відкладень задіюється печінка, а це збільшує навантаження на цей орган, саме тому не рекомендується робити додаткове навантаження у вигляді їжі. Курс процедур призначається індивідуально: від шести до дванадцяти сеансів на одну зону, з інтервалом раз на тиждень. Далі призначається підтримуюча терапія, для закріплення результату, наприклад, від двох до чотирьох процедур раз на 4-5 місяців з інтервалом один раз на тиждень.
Як проходить процедура
Перед дією апарата лікар наносить на шкіру спеціальний гель. Сама процедура триває від 10 до 40 хвилин, в залежності від оброблюваної зони. Залежно від ступеня жирових відкладень потрібно від 4-х процедур, щоб побачити значний ефект. Але зміни помітні вже після першої процедури, що може свідчити також про виведення зайвої рідини.
Протипоказання
Від процедури ультразвукової кавітації варто відмовитися при наявності цукрового діабету, судинних зірочок, варикозі, хронічних захворюваннях печінки і нирок, запальних захворюваннях шкіри, інфекційних захворюваннях, онкології, ожирінні 2-го і 3-го ступенів, вагітності, захворюваннях серця, а також при наявності кардіостимулятора або металевих імплантатів у тілі.
Ультразвукова кавітація вважається безпечним методом, але все ж таки можуть бути побічні ефекти. У деяких випадках виникають жировики – це свідчить про те, що жирова тканина не може покинути тіло і змінює своє місце розташування. Слід обов’язково сказати про це своєму лікареві. Довіряти проведення процедури варто висококваліфікованому фахівцеві, адже при неправильному виконанні ультразвукової кавітації можна нашкодити судинам, і як результат можуть з’явиться судинні зірочки. Найнебезпечнішим із побічних ефектів може бути запалення внутрішніх органів, воно виникає тоді, коли продукти розпаду жирових відкладень розносяться по всьому організму. Саме тому, слід ретельно вибирати фахівця, а також із відповідальністю ставитися до протипоказань і процесу підготовки.
Після процедури варто поставитися уважно до свого харчування, а також вживати достатню кількість рідини. Адже організму потрібен час, для того щоб вивести продукти розпаду. Не варто також перевантажувати організм фізичними навантаженнями. За один сеанс можна позбутися до 3-4 см об’єму тіла.
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!