Відновлювальні маски для рук в домашніх умовах: рецепти і способи застосування

Морозний вітер, низькі температури, ультрафіолетові промені, спирт з антисептиків у тандемі з іншими токсичними компонентами — такий букет не найкращим чином впливає на шкіру рук. Відверто кажучи, вражає захисний бар’єр епідермісу наповал. Для того, аби відновити його, звичного крему буває недостатньо, і слід братися за додаткову зброю. Наприклад, відновлювальні маски для рук.

Маски для рук — чудовий спосіб повернути м’якість і гладкість шкірному покриву та відновити цілісність захисного бар’єра. А ще правильні маски працюють на випередження й рятують від шкідливого впливу вітру та ультрафіолетових променів.

Щоб потурбуватися про ручки, зовсім не обов’язково відвідувати салон краси. Можна самостійно влаштувати собі СПА-вечір вдома, якщо запастися правильними компонентами й базовими знаннями про те, як правильно робити маски для рук у домашніх умовах. Найкраще виділяти для цього час ввечері перед сном, коли ви вже не плануєте виходити на вулицю і братися за хімічні засоби. Так у шкіри буде ціла ніч на регенерацію. Ще один надважливий момент — регулярність. За одну процедуру ви точно не побачите приголомшливого результату. Щоб покращити стан шкіри рук,  важливо проводити процедуру 2–3 рази на тиждень упродовж одного-двох місяців. Якщо вам не терпиться побачити результат — можна пройти курс і зробити 15 процедур підряд.

Як саме наносити маски для рук? Бажано масажними рухами. Так ви додатково покращите мікроциркуляцію крові в клітинах і пришвидшите процеси відновлення на шкірі. А, власне, що саме наносити і як це приготувати, розказуємо нижче.

Маска для рук з алое

Алое має масу цінних властивостей і вирішує багато проблем, внаслідок чого є популярним компонентом у медицині й косметології. Цей компонент прекрасно зволожує, освіжає, заспокоює й регенерує клітини, захищає від ультрафіолету, уповільнює процеси старіння і вирівнює колір, а також знезаражує й загоює ранки. Нанісши цей компонент на руки, ви точно залишитесь у виграшному становищі.

Для того, щоби приготувати маску для рук з алое, змішайте м’якоть цього продукту з 1 чайною ложкою меду й нанесіть на шкіру масуючими рухами на 15 хвилин. Змийте й нанесіть живильний крем.

Маска для рук з олією чайного дерева

Універсальним солдатом у світі відновлювальних засобів є олія чайного дерева: вона швидко загоює ранки, мікротріщини на руках і «знешкоджує» гній. Як бонус дарує м’якість і гладкість шкірному покриву. Тому баночку з олією чайного дерева можна прирівняти до швидкої допомоги.

Маска для рук з олією чайного дерева готується дуже просто: пінку пантенолу варто змішати з чайною ложкою будь-якої базової олії для основи (оливковою олією, олією жожоба, ши) і додати 3–4 краплі олії чайного дерева. Втерти маску в шкіру рук і зачекати 15 хвилин. Змиваємо теплою водою й закріплюємо ефект кремом.

Маска для рук із гліцерином

Гліцерин дуже сприятливо впливає на шкіру, підвищує її еластичність і усуває сухість. Описані випадки, коли гліцерин у складі зволожувального й доглядального крему сприяв швидкій регенерації епідермісу, пошкодженого дерматитом та псоріазом. У парі з живильними оліями цей компонент ще більше розкривається й дарує шкірі неабияку м’якість.

Щоб приготувати маску для рук із гліцерином, потрібно кілька крапель цього компоненту підігріти на водяній бані і змішати з обліпиховою олією. Нанести на шкіру на пів години. Зрештою, чим довше витримаєте суміш на руках — тим краще. 

Маска для рук із вітаміном Е

Вітамін Е — головний помічник у збереженні молодості шкіри. Вітамін Е стимулює вироблення колагену й еластину, покращує кровообіг, насичує клітини шкіри киснем, надає детокс-ефект, усуває сухість і позбавляє від лущення. Ось такий чудо-компонент. Де його можна взяти? Придбати в будь-якій аптеці.

Вміст двох капсул вітаміну Е потрібно змішати з половинкою банана, розтертого в однорідну кашку. Нанести на 15 хвилин, а потім сполоснути теплою водою.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також
Читайте також