Як користуватися вібратором: безпека та протипоказання

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як користуватися вібратором: безпека та протипоказання

Вібратор вважається найпопулярнішою секс-іграшкою у світі, більше за нього у світі секс-індустрії нічого не продається. Ви ж не думаєте, що їх використовують лише самотні жінки, які не реалізувалися в особистому житті? У сучасному світі вібратор – активний учасник інтимного життя подружжя (50% сімейних пар), лікарі рекомендують використовувати девайс з лікувальною метою жінкам, яким складно досягти оргазму з партнером.

Оскільки вібратор — це найпопулярніша секс-іграшка, над розробкою нових моделей, удосконаленням наявних працюють виробники секс-товарів у всьому світі. Моделей вібраторів понад два десятки, є більш менш якісні, різних форм і з різним функціоналом. Якщо ви зібралися придбати «маленького друга», дізнайтеся, як вибрати вібратор, на що звернути увагу при купівлі, які вібратори бувають і як користуватися, щоб досягти максимального задоволення.

Історія походження вібратора: від Асклепіаду дотепер

Як користуватися вібратором: безпека та протипоказання

Ще до нашої ери римський лікар Асклепіад Віфінський, який вивчає позитивний вплив музики в процесі лікування людей, описував у своїх працях користь вібрацій. Щось, що нагадує вібратор, знаходили археологи біля сучасної Греції й Італії. Про вібрації, які допомагають лікувати істерію у жінок, заговорили в Європі у XIX столітті. Допомогти жінкам позбутися «сказу піхви» вручну було складно, тому використовували такі агрегати, як парова машина з кулястим наконечником, який вібрує. Лікарі помітили, що після використання вібратора емоційний стан жінок значно покращувався, вони ставали спокійними та були задоволені.

У XXI столітті медики дійшли висновку, що правильне використання вібратора не тільки надає емоційне та фізичне задоволення, але й тонізує м’язи піхви, допомагає налагодити кровообіг в інтимних зонах, покращується загальний та локальний лімфообіг. Використання вібратора виключає зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, і вагітність. Сексологи рекомендують використовувати вібратори жінкам, які бажають краще пізнати своє тіло, стати впевненішими та розкутішими під час сексу з партнером.

Вібратор: як вибрати «кишенькового друга»

Як користуватися вібратором: безпека та протипоказання

Перед тим як придбати «кишенькового друга», визначтеся, навіщо він вам потрібний. Так, для ігор з партнером не потрібен агрегат великого розміру, у той час як для самостійного використання вібратор більшого розміру надає яскравіші відчуття. Вібратор практично незамінний для сексу одностатевим партнерам.

Вібратори поділяються на:

Якщо ви є новачком, краще почати з вібратора, який максимально нагадує чоловічий пеніс. Згодом можна експериментувати з вібраторами різних форм, дизайну й текстури.

При купівлі варто звернути увагу на функціонал вібратора, краще, якщо у нього буде кілька режимів швидкостей, низький рівень шуму й можливість регулювання амплітуди обертань. Регулювання можна проводити за допомогою кнопки (з блокуванням управління), поворотною ручкою та навіть пультом управління або мобільним додатком.

Якщо у вас є діти, краще не купувати вібратори, які є точною копією статевого члена.

Як безпечно використовувати вібратор, протипоказання до застосування

Як користуватися вібратором: безпека та протипоказання

Важливо вибирати якісні вібратори, що пройшли сертифікацію. Купуючи товар онлайн, поцікавтеся у продавця наявністю сертифіката якості. Як варіант: придбання оригінальної продукції відомих брендів Німеччини, Швеції, США, Канади з найвищим рейтингом у покупців.

Уважно читайте інструкцію, деякі матеріали, з яких роблять вібратори, містять фталати. Матеріал пристосування також має бути гігієнічним, легко миється.

Сьогодні на ринку представлено вібратори із пластику, які добре тримають форму, але зовсім не гнучкі. Вібратори з медичної сталі гігієнічні та гіпоалергенні, але досить жорсткі. Популярні латексні іграшки, приємні на дотик, гнучкі. Водночас вироби з латексу можуть провокувати алергічну реакцію. Найпопулярніші вібратори зроблені з кібершкіри, що максимально нагадують живий орган. Якщо правильно зберігати й дезінфікувати його, а також підбирати хороші лубриканти, агрегат прослужить досить довго. Також мають попит вібратори із силікону та ПВХ. Вони практичні та прості у догляді, водонепроникні.

Уважно ставтеся до чистоти виробу: важливо очищати його після кожного використання теплою мильною водою або надягайте презерватив. Вібромасажер, який ви використовували при анальній стимуляції, не використовується повторно для вагінальної. Необхідно очистити девайс або змінити презерватив. Зберігайте вібратор подалі від прямого сонячного проміння.

Вібратор – предмет індивідуального використання, не передавайте його нікому, щоб не заразитися чужими захворюваннями і не порушити мікрофлору.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також