Як стимулювати клітор, аби досягти оргазму: корисні поради

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Як стимулювати клітор, аби досягти оргазму: корисні поради

Достатньо пестити всього одну зону на жіночому тілі, і вона швидко дійде фінішу під час сексу. Йдеться про стимуляцію клітора, яка спричиняє у жінок найяскравіший оргазм. Розповімо про правила стимуляції клітора, як і скільки впливати на нього чоловікові.

Жінка точно знає, як стимулювати клітор, адже в мастурбації немає нічого ганебного. А от чоловікам перевірена інформація про те, як правильно стимулювати клітор своєї коханої, не завадить. Не кожен чоловік знає, як правильно пестити клітор, і роблять в ліжку масу помилок. Пропонуємо кілька ефективних порад для чоловіків.

Як порушити клітор: чотири важливі правила

Як стимулювати клітор, аби досягти оргазму: корисні поради

Клітор – одна з найбільш чутливих частин жіночого тіла. На його голівці зосереджено понад 8 000 нервових закінчень, що приблизно вдвічі більше, ніж у пенісі. Відросток настільки гостро реагує на дотики, що в разі інтенсивної стимуляції 60% жінок можуть зазнати оргазм протягом декількох хвилин.

У спокійному стані клітор практично не помітний, але якщо жінка збуджена, до органу приливає кров, він збільшується в розмірах, набрякає. Важливо дотримуватися всього чотирьох правил до і під час пестощів клітора:

 • руки, що пестять клітор, мають бути теплими, тому зробіть собі мінімальний масаж долонь;
 • рухи мають бути легкими, тому якщо природного мастила жінці не вистачає або шкіра на ваших руках загрубіла, скористайтеся лубрикантами, оліями для еротичного масажу;
 • підтримуйте контакт під час стимуляції, щоб вам точно було зрозуміло, що подобається партнерці найбільше;
 • стимулюючи клітор, не забувайте про інші ерогенні зони партнерки, наприклад, можете пестити її груди і живіт.

Які пестощі клітора швидко призведуть дівчину до оргазму

Як стимулювати клітор, аби досягти оргазму: корисні поради

Найефективніші ласки клітора:

 1. Легкі кругові рухи. Робіть кругові рухи язиком або подушечками пальців по голівці клітора або біля нього, можна скористатися мастилом. Необхідно знайти той бік клітора, який найбільш чутливий, і стимулювати його більше.
 2. Імітація руху пеніса. Рухайтеся по клітору вниз, від головки до основи, між статевими губами до входу в піхву. Можна занурювати час від часу пальці в лоно. Рухи не мають бути важкими, швидше плавними і безперервними.
 3. Погладжування зі зміною тиску. Зміна інтенсивності погладжувань має велике значення в процесі стимуляції клітора. Ви можете ніжно погладжувати відросток, а потім трохи натиснути на нього – відчуття жінки стануть набагато яскравіші, адже активується та частина клітора, яка захована усередині. Замість натискання можете використовувати постукування або ласкаві клацання.
 4. Стимуляція двома руками. Рухаючись по клітору вниз до входу в піхву, помістіть туди 2-3 пальці одразу на відстань 3-5 см. Пальці необхідно трохи зігнути, тим самим масажуючи точку G. Одночасно другою рукою робіть круговий масаж клітора.
 5. Оральні ласки. Грати клітором за допомогою язика можна по-різному. Наприклад, обхопіть клітор губами і посмокчіть його або подмухайте. Можете проводити язиком по клітору, уявляючи, що фарбуєте паркан зверху вниз. Ще один варіант: спробуйте повторити рухи склоочисника лобового скла, переміщаючи язик з боку в бік по пів колу.
 6. Використання секс-іграшок. Такими девайсами (вібратори для клітора, вібратори для точки G, пульсатори, віброяйце, анальні стимулятори) можна масажувати клітор, одночасно стимулюючи піхву. Важливо нарощувати вібрацію поступово, змінюючи швидкість з малою на велику. Пам’ятайте, що секс-іграшки оптимально використовувати, коли жінка максимально збуджена, а не на початку процесу, тому спочатку доведеться попрацювати пальцями. До речі, найпростішою секс-іграшкою можна вважати душ. Масаж клітора роблять, використовуючи ручну насадку та спрямовуючи потік води в потрібний бік.
 7. Стимуляція пенісом. Погладжуйте клітор своїм ерогованим пенісом.

Як довго треба стимулювати клітор, щоб дівчина досягла оргазму

Як стимулювати клітор, аби досягти оргазму: корисні поради

У кожного свій шлях досягнення вершини: в одних дівчат – це проста стежка вгору, а в інших – тернистий шлях. Не кожна жінка збуджується під час першої стимуляції клітора, її необхідно підготувати, пестячи інші ерогенні зони на тілі, ніжно цілуючи та кажучи їй прекрасні слова. Партнеру слід набратися терпіння, бути уважним і реагувати на всі побажання партнерки. Секс-іграшки значно укоротять тривалість прелюдії, й оргазм настане швидше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також