Кліторальний і вагінальний оргазм: в чому різниця, як досягти?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Жіночий оргазм – непередавані словами відчуття, які обросли міфами й домислами. Досягнення оргазму нерідко перетворюється на марафонську дистанцію, а дістатися фінішу мріє кожна учасниця забігу. Суперечки ведуться по всіх фронтах, починаючи від поділу на вагінальний, кліторальний і навіть матковий, закінчуючи сквіртом та іншими бурхливими проявами задоволення в ліжку.

Просунуті фахівці виділяють понад десяти видів жіночого оргазму, деякі навіть не мають нічого спільного зі статевим актом. Найпоширеніші види оргазму – кліторальний і вагінальний оргазм. Розберемося, в чому різниця між кліторальним і вагінальним оргазмом, як досягти вагінального оргазму та чи  обов’язкова стимуляція точки G?

Клиторальный и вагинальный оргазм: в чем разница

Чи є різниця між кліторальним і вагінальним оргазмом

За твердженням Зигмунда Фрейда, кліторальний оргазм – ознака незрілої і навіть бісексуальної особистості, в той час як вагінальний – прерогатива дорослих і гармонійних жінок. Проте, за статистикою, щонайменше третина жінок на планеті не можуть отримати оргазм від одного лише вагінального проникнення, але назвати їх незрілими буде помилкою, вважають у сучасному світі.

Низка учених висунули теорію про те, що поділ на вагінальний і кліторальний оргазм – помилковий. Вони вважають, що клітор має як зовнішню, так і внутрішню проекцію. Саме тому пляма Графенберга, або точка G, – не що інше, як внутрішня проекція клітора.

Сексолог Баррі Комісарук з Ратгерського університету в американському штаті Нью-Джерсі, який роками вивчає тему жіночого оргазму, зауважив, що жінки з пошкодженнями спинного мозку, які втратили чутливість клітора і нейронні зв’язки, що відповідають за збудження і задоволення, могли мати приємні відчуття від стимуляції піхви і шийки матки. Вчений дійшов висновку, що поділ на вагінальний оргазм і кліторальний оргазм має місце бути.

Клиторальный и вагинальный оргазм: в чем разница

Комісарук розповідає про отримані пацієнтками відчуттях:

«Жінки описують кліторальний оргазм, як локалізований і зовнішній, а вагінальний як глибокий, що охоплює все тіло. Можливо, річ у тім, що нерви, які доставляють інформацію від клітора, відрізняються від тих, які передають сигнали від піхви».

Вам може бути близька будь-яка зі вказаних вище теорій, але суть одна: важливо зробити все, аби досягти оргазму під час статевого акту в принципі, і не важливо, у який спосіб.

Як досягти оргазму: подолання труднощів

В одному з наших попередніх матеріалів гінеколог-ендокринолог Наталія Силіна звернулася до тих, хто відчуває труднощі з досягненням оргазму, порадивши, які заходи вжити:

Спочатку треба знайти причину відсутності оргазму або зниження чутливості цієї ерогенної зони (медичну, психологічну, анатомічну). Велика частина жінок все-таки досягає оргазму за допомогою стимуляції клітора. Крім того, 6-8 годинний сон і засипання до 23:00 забезпечують правильне вироблення гормонів в організмі – в результаті реально отримати яскравий оргазм!

Кілька порад жінкам, які не знають, як прийти до оргазму.

Клиторальный и вагинальный оргазм: в чем разница

Вивчайте своє тіло, спостерігайте за відчуттями

Йдеться про мастурбацію. Чи шкідлива мастурбауція? Нічого ганебного, поганого і шкідливого в мастурбації немає, проте є в її відсутності. Аби пояснити партнеру, чого хочете, потрібно зрозуміти, що надає вам приємні відчуття, а що, навпаки, дратує.

Сексологи і гінекологи поділяють мастурбацію на два види:

  • фізіологічна, або здорова, мастурбація;
  • не фізіологічна, або патологічна, мастурбація.

До першого виду належить стимуляція за допомогою власних пальців, досягнення оргазму з фаллоімітатором. До другого – застосування для мастурбації потужних вібраторів або струменів душу. Треба пам’ятати про те, що навіть найбільш умілий і витривалий в сексі чоловік не зможе в інтенсивності надаваних відчуттів змагатися з силіконовим кроликом на п’ятій «передачі». Висновок: мастурбуйте на здоров’я, експериментуйте разом з партнером і без нього, створюйте потрібний антураж, балуйте тіло чуттєвими оліями і пахощами. Такі дії допоможуть відстежити, як реагують різні частини тіла на дотики і впливи. Весь секрет у регулярності, можна використовувати помічників у вигляді лубрикантів.

Клиторальный и вагинальный оргазм: в чем разница

Тренуйте інтимні м’язи

Варто навчитися робити вправи Кегеля. Це поліпшить приплив крові до органів малого тазу, внаслідок чого ви будете збуджуватися частіше і швидше. Крім того, сильні вагінальні м’язи допомагають краще відчувати партнера.

Вчіться «відключати» голову

У сексі на першому плані мають бути відчуття. У процесі статевого акту треба забути про недосконалості фігури або про те, що епіляцію в інтимних зонах зробили неякісно. Головний аргумент: якщо чоловік з вами в ліжку, отже, його ВЖЕ все влаштовує і придивлятися до ваших «недоліків» йому буде ніколи й нема чого. Навчитися бути в моменті – безцінний дар!

Не женіться за оргазмом

Намагаючись швидко дійти до кульмінації, жінки забувають про сам процес, позбавляючи себе безцінного досвіду і задоволення! Але ж секс – не тільки оргазм, а ще й емоційний обмін, пристрасть і довіра. Зацикленість на оргазмі не призведе до його досягнення. Необхідно «відпустити» ситуацію, розслабитися, віддатися почуттям, і він накриє з головою.

Клиторальный и вагинальный оргазм: в чем разница

Не імітуйте оргазм

Якщо ви постійно симулюєте оргазм, ваш чоловік ніколи не зможе зрозуміти, що вас збуджує, які його дії доводять вас до оргазму, а які не мають користі або навіть неприємні. До того ж досвідчені чоловіки інтуїтивно можуть відрізнити фарс від оргазму.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також

Фото: Shutterstock