Як прибрати розтяжки: засоби й методи

Питання «Як прибрати розтяжки?» непокоїть майже кожну дівчину. Але останнім часом жінки стали уважніше ставитися до свого внутрішнього балансу щодо тіла і приймати його з усіма особливостями. Все частіше можна помітити в соцмережах необроблені фото знаменитостей, які не приховують своїх стрій. Однак питання про догляд за шкірою тіла не перестає бути актуальним, і всілякі методи профілактики й усунення розтяжок залишаються популярними.

Чому виникають розтяжки

Розтяжки – це рубці, що виникають при розтягуванні верхнього шару шкіри, волокна еластину й колагену розриваються, й утворюються розтяжки. Причиною їх появи можуть стати різкі стрибки росту, набору ваги або схуднення, в разі гормональних змін, у підлітковому віці, під час вагітності. Оскільки розтяжки є пошкодженням сполучної тканини, по суті рубцями, позбутися їх досить складно. Але правильний догляд за шкірою допоможе зменшити видимість розтяжок і запобігти появі нових. Виникати розтяжки можуть практично по всьому тілу. Найчастіше вони з’являються на стегнах, животі, грудях, на ногах та в ділянці попереку.

Чи можна позбутися розтяжок у домашніх умовах?

Догляд за шкірою тіла в домашніх умовах допоможе додати пружності та еластичності, додатково зволожувати та живити шкіру. Зволожувальні засоби допомагають знижувати ймовірність розриву колагенових й еластинових волокон, таким чином, є чудовою профілактикою появи розтяжок. Також щітки та скраби стануть хорошими помічниками, покращуючи кровообіг і тонізуючи шкіру. Для домашнього використання підійдуть засоби, у складі яких будуть олія какао, жожоба, кокосова та мигдальна олії, гіалуронова кислота, вітамін Е, пептиди. Покращуючи стан шкіри за допомогою косметичних засобів, ми скорочуємо можливість виникнення нових розтяжок. Також корисно робити самомасаж і користуватися сухими щітками.

Косметологічні методи усунення розтяжок

У руках досвідченого фахівця можна зменшити розтяжки за допомогою різноманітних методів. Серед них й ін’єкційні методики, й апаратні, і різні комбіновані.

Лазерні технології

За допомогою впливу лазерних методик відбувається руйнування стрій (рубцевої тканини), активізація синтезу колагену й еластину, спостерігається оновлення тканин. Після процедури можливе лущення й почервоніння, що свідчить про процес оновлення шкіри. Щоб побачити помітний результат, потрібно пройти курс 5-10 сеансів, залежно від ураження шкіри (це питання обговорюється з лікарем-косметологом).

Мезотерапія

За допомогою підшкірного введення вітамінних коктейлів покращуються регенеративні процеси, збільшується зволоженість шкіри, посилюється синтез колагену й еластину. Також популярним останнім часом є видалення розтяжок за допомогою ферментів. Для досягнення максимального результату необхідно пройти курс, який, виходячи з індивідуальних особливостей, встановлює лікар-косметолог.

Хімічний пілінг

Під час цієї процедури косметолог наносить склад пілінгу на місця, де є розтяжки, при цьому відбувається активна дія на більш глибокі шари шкіри. Така процедура досить неприємна і може бути болючою в процесі відновлення, і все ж таки кислоти сприяють помітному омолодженню й поліпшенню вироблення колагену. Аби зменшити ймовірність у майбутньому виникнення розтяжок, краще звернути увагу на регулярні процедури із застосуванням пілінгів для тіла.

Озонотерапія

Цей метод передбачає введення під шкіру кисню й озону, завдяки чому відбувається відновлення та насичення клітин. Озонотерапія допомагає замаскувати розтяжки на нетривалий час, потім процедуру слід повторювати.

Хірургічний метод

Найбільш ефективний серед усіх, що допомагають «вирізати» розтяжки. Найчастіше такі методики використовуються за великої кількості помітних розтяжок, які не вдається прибрати будь-яким іншим способом.

Методів усунення та зменшення розтяжок в арсеналі лікарів-косметологів досить багато, але основним з них все ж таки залишається профілактика. Для цього необхідно стежити за своїм харчуванням і способом життя. Дієти, що передбачають за стислий термін зменшення обсягів, найчастіше призводять не тільки до дефіциту вітамінів і мікроелементів, але й до появи розтяжок. Шкідливі звички також негативно позначаються на стані шкіри, що сприяє збільшенню сухості, зменшенню еластичності та стоншенню шкіри. Регулярні масажі, різні догляди як у кабінеті косметолога, так і домашні ритуали краси допомагають підтримувати зволоженість шкіри, а отже, і зменшують ймовірність виникнення стрій.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також
 
Читайте також