Як робити мінет: докладна інструкція

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як робити мінет: докладна інструкція

Кожен чоловік хоче отримувати оральний секс, проте не кожна дівчина вміє правильно робити мінет. Юлія Гайворонська, секс-коуч, власниця магазину gayvoronskaya sex-shop спеціально для Beauty HUB дає докладну інструкцію.

Мінет, а правильніше сказати феляція, – це різновид орального сексу, який передбачає пасивне збудження статевого члена та/або мошонки за допомогою поцілунку, лизання, ніжного покусування або смоктання з боку приймаючого партнера. Навчання цій навичці популярне сьогодні тому, що на практиці багато жінок виконують її з почуття обов’язку. Навчатися феляції з прикладу порнофільмів – марно. Тому що це вистава і вигадка, яка часто посилюється стогонами, зітханнями, активними фрикціями в горло, обливанням партнерки спермою. Не кажучи вже про те, що актриси для глибокого горла можуть застосовувати місцеві блокади знеболювальних засобів у зв’язках. Це може спричинити у вас огиду, оскільки подібне поводження з жінкою в нашому суспільстві є своєрідною образою та приниженням. Ми хочемо в сексі відчуття безпеки, кайфу та комфорту. Дотримуючись своїх статевих інстинктів, у нас трапляються дні, коли хочеться це зробити. Саме про такі дні ми й поговоримо.

Як робити мінет: докладна інструкція

Робити мінет з почуття обов’язку – марно, і ставити уточнювальні питання «А ти точно цього хочеш?» не слід. Для хорошого мінету потрібна підготовка. Ви маєте прийняти зручне положення. Тому що якщо вам незручно, неприємно, некомфортно, це позначиться на якості процесу, на вашому залученні, а головне – на смаку самого процесу. Візьміть за правило не робити цього на повний шлунок, волосся намагайтеся тримати зібраним або заколотим на один бік, створюючи вигляд недбалої сексуальної зачіски.

Мінет – це шоу. Не можна закривати чоловікові канал візуалізації. І чим більше еротичних компонентів ви додасте, тим краще буде ваш мінет. Не вимикайте світло, не накривайтеся ковдрою, не створюйте ефект горбатої гори – цим ви просто вб’єте потік збудження у партнера.

Як робити мінет: докладна інструкція

Відмінно підходять підвісні стелі, мінет біля дзеркала, свічки для м’якого світла – все це допомагає створити розслаблювальну атмосферу.

Сьогодні для мінету краще використовувати мастило на водній або гібридній основі, яке забезпечить вам зволоження, тривале ковзання та рясні слиновиділення завдяки їстівним компонентам косметики. Завдяки їм мінет стане соковитим і смачним. Не соромтеся слини, сторонніх звуків, чмоків і чпоків. Режим «тихого мінету» залишіть у минулому. Ви ні мама, ні сестра, ні начальник, ні підлеглий, ви – коханка, ви – жінка, яка має право захоплюватися пенісом, насолоджуватися хтивістю всього процесу й отримувати задоволення від того, що відбувається.

У цьому процесі соромно лише підліткам і дітям, які сидять усередині дорослих жінок.

Я навчаю цьому мистецтву протягом чотирьох років, для цього ми розробили спеціальні курси, які проходять онлайн. Ми завжди розділяємо мануальний масаж, ще його називають масаж лінгам (техніки руками), й оральні ласки. Ми налічуємо понад 60 технік, яким потрібно окремо навчатися, і які, на жаль, не передаються у спадок.

Як робити мінет: докладна інструкція

Сьогодні я поділюся з вами однією з технік, яку ви зможете перевірити на своєму чоловікові. Спробуйте робити звичний вам вакуум: губи максимально витягуйте вперед, імітуючи букву о, щоки мають западати, ніби ви втягуєте спагеті. Тримайте член в упорі з чотирьох боків:

1 – язик підкладаєте під член;

2 – верхнім ньобом притискаєте член зверху;

3 та 4 – запалі щоки.

Робіть три рухи вгорі (на голівці) і один глибокий. При цьому намагайтеся робити кивкоподібні рухи головою, наче пірнаєте на член ротом. Відпрацьовувати подібне правильно на фалоімітаторі з присоскою, а потім переходити до практики на чоловікові. Щоб уникнути контакту із зубами, витягуйте губи максимально вперед.

Не беріть занадто високий темп, весь процес починається з повільного ритму, а закінчуйте швидко, на який ви здатні. Тримайте ритм і якщо втомитеся, перемикайтеся на техніки руками. Хороший мінет триває від 4 до 10 хвилин, для цього не потрібно робити лише вакуум, підключайте також звичні техніки, які є у вашому арсеналі. Якщо розуміння процесу відсутнє зовсім – ласкаво просимо до мене на курс.

Насамкінець хочу сказати, що всі мастила і гелі мають бути теплі або кімнатної температури. Беріть завжди в маленькому обсязі мастило з собою у сумочку, як і презерватив. І найважливіше – незнайомому чоловікові робимо мінет лише у презервативі, щоб зберегти своє здоров’я.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також