Чому чоловіки не роблять кунілінгус? Відповідає експерт

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Чому чоловіки не роблять кунілінгус?

Якщо ви думаєте, що тільки ваш хлопець не хоче робити кунілінгус, ви помиляєтеся! Юлія Гайворонська, секс-коуч, власниця магазину gayvoronskaya sex-shop, розповість про головні причини чоловічої відмови від куні та підкаже, що з цим робити.

Оральна стимуляція – це, по суті, окремий сексуальний процес, в якому дівчина хоче приймати ласки, отримувати оргазми, які даються найлегше, розуміти, що тебе люблять і хочуть повністю.

Якщо ви думаєте, що тільки ваш хлопець не хоче робити кунілінгус, ви помиляєтеся: такі питання надходять до мене щодня. Давайте визначимо причини, через які все ж таки ні, ніж так:

 • хлопець не вміє це робити;
 • хлопець соромиться себе в цьому процесі та переймається, що буде виглядати ніяково, і йому страшнувато зазнати поразки;
 • хтось в минулому міг його злякати відсутністю належної гігієни. Або (не дай бог) захворюваннями, що передаються статевим шляхом, які можуть давати неприємний запах і смак;
 • хлопець вважає, що це принизить його чоловічу гідність;
 • хлопцю не сподобалося, як ви поводитеся під час куні. Можливо, ви не могли досягти оргазму або були беземоційні. Або не підказували йому, як вам подобається;
 • в його установках секс – це бруд. Особливо, якщо у хлопця пуританське виховання, він може взагалі не думати про те, що куні – обов’язкова частина «програми».

Чому чоловіки не роблять кунілінгус?

Секс – це для дорослих людей, а оргазми для здорових. Вступаючи в стосунки, важливо промовляти і позначати важливість тих чи інших процесів. Закладаємо це на етапі обговорення сексу, неодмінно потрібно промовляти, що для вас оральні ласки – норма. Ми не можемо змусити когось робити будь-що. Є чоловіки, які цього зовсім не роблять, і вони не брешуть вам, якщо легко і просто відповідають на таке запитання. Ви, отримавши відповідь, погоджуєтеся на угоду або виходите з неї. Або отримуєте стосунки, але без кунілінгусу. Але якщо думаєте, що ви переробите чоловіка, то ви отримаєте це великою ціною скандалів, образ й істерик. Потрібно чимало терпіння і, можливо, не один сеанс сімейної терапії, щоб м’яко і тактовно підготувати його до цього процесу.

Вам потрібно добре вивчити себе і бути для хлопця учителем, який розуміє, й одного пояснення недостатньо. Це як з англійською, яку багато хто вчить роками і так і не закінчують, адже здатністю навчатися новому володіють далеко не всі. Тому ми вдаємося до купівлі оральних стимуляторів у вигляді секс-іграшок і створюємо баланс.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Юлия Гайворонская (@yuliya_gayvoronskaya)

Чоловіки дуже різні, багато хто не вивчають секс, поводяться навмання і діють виходячи з того досвіду, який є. Можливо, ви перша жінка, яка попросила про це і взагалі сказала, що це важливо. І як йому, наприклад, у 35 швидко почати керувати автівкою, не отримавши водійських прав? Людина має хотіти зробити вам приємно! Розмовляйте з хлопцем, обговорюйте ці питання, щоб людина розуміла культуру вашого сексу. Головне, дівчата, не мовчіть, не придушуйте агресію, тому що в таких парах лібідо знижується до нуля і бажання займатися сексом взагалі зводиться нанівець. Той чоловік, який не робить куні, не поганий – погана та жінка, яка йшла з ним на такий секс і не донесла потрібну інформацію.

Страждати марно. Записуйтеся з ним на терапію або дивіться разом вебінари на подібні теми, щоб він міг чути про значення орального сексу від іншої людини. Якщо він не позбавляє себе мінета, вміє про це просити – це вже успіх, отже, якщо подобається йому – то сподобається і вам. Перестаньте сидіти на сексуальній дієті, наберіться сміливості і дуже м’яко поговоріть з ним, попросіть його з чогось почати, а далі разом створюйте шлях, на якому він стане богом кунілінгусу для вас.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також