Наскільки корисно жінкам мастурбувати — версії

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Наскільки корисно жінкам мастурбувати — версії

Наскільки б анонімні були опитування, відповісти правду на інтимні питання жінкам все ж таки складно. У багатьох релігія мастурбіція вважається гріхом, і зізнатися в гріховних діях готові не всі. Саме тому складно сказати, наскільки часто жінки мастурбують. Розповімо, чи корисно самозадоволення для жінок.

Користь мастурбації вже доведено деякими дослідженнями. За середньостатистичними даними, мастурбацією займаються 70% чоловіків і не менше 50% жінок. У США про те, що займаються самозадоволенням, розповіли 92% жінок 18-30 років. Поговоримо про те, чи насправді корисно жінкам мастурбувати, чим це небезпечно і що буде, якщо не мастурбувати або робити це дуже часто.

Мастурбація жінок: ТОП-9 причин зайнятися нею негайно

Наскільки корисно жінкам мастурбувати — версії

Всю наявну в мережі інформацію про користь мастурбації можна резюмувати так:

 1. Мастурбація — це спосіб самозадоволення без наслідків у вигляді небажаної вагітності або інфекцій, які передаються статевим шляхом.
 2. Мало хто знає, що мастурбація — відмінний спосіб позбутися менструальних болів, мігрені. Сексуальне самозадоволення надає знеболювальний і протизапальний ефект, ви зможете позбутися дискомфорту під час критичних днів.
 3. За деякими дослідженнями, жінки, які практикують мастурбацію, більше задоволені своїм тілом і своїм інтимним життям, ніж ті, які соромляться мастурбувати. Мастурбація стимулює лібідо, жінкам легше згодом пояснити партнеру, що їм подобається, а також вони готові на експерименти, наприклад, мастурбувати з сексуальними іграшками, вібратором.
 4. Центр епідемії раку Мельбурна стверджує, що жінки, які займаються мастурбацією, менше схильні до ендометріозу, який часто стає причиною безпліддя.
 5. Мастурбація зміцнює м’язи тазового дна, на зразок вправ Кегеля.
 6. Сексологи і сексопатологи часто використовують мастурбацію як засіб лікування не тільки однієї людини, але і пари. Самозадоволення сприяє гарному сексу, адже, вивчаючи своє тіло, можна зробити відчуття яскравішими. У людей, які мастурбують, пробуджуються приховані сексуальні фантазії.
 7. Мастурбація ефективна в боротьбі з безсонням. З фізіологічної точки зору, під час оргазму в крові підвищується рівень ендорфінів, катехоламінів і цитокінів, а також пролактину, завдяки чому сон настане швидше.
 8. Що гріха таїти: в деяких випадках мастурбація — краще, ніж секс. Здебільшого жінки схильні до кліторального оргазму, і не кожен чоловік готовий дати їм його.
 9. Після мастурбації поліпшується настрій, знижується рівень стресу.

Наскільки небезпечна часта мастурбація? Що робити, якщо немає бажання зовсім?

Наскільки корисно жінкам мастурбувати — версії

Лікарі-сексопатологи виділяють таке поняття, як сексуальна залежність. Це розлад сексуального характеру, за якого людина не може позбутися постійного бажання сексу. Сексуальна залежність виражається мастурбацією найчастіше. У разі, якщо жінці діагностовано подібний розлад, мастурбація завдасть більше шкоди, ніж користі.

У природі існують люди-ассексуали, яким не потрібно сексуальне задоволення. Такий стан не вважається розладом, якщо відсутність сексу не завдає дискомфорту. До речі, асексуали теж можуть мастурбувати, тільки процес цей чисто фізіологічний, жодних фантазій у них при цьому не виникає.

Які техніки мастурбації можна використовувати

Наскільки корисно жінкам мастурбувати — версії

Фахівці радять мастурбувати:

 • Використовуючи не тільки головку клітора, а й великі та малі статеві губи, уретру. При цьому рухайтеся по-різному: вгору-вниз, праворуч-ліворуч, малюйте кола, овали і зигзаги.
 • З використанням комплектуючих з загнутої головкою – так простіше стимулювати зону G, а також протилежну їй стінку, прилеглу до ануса. Тому вібратори вибирайте досить довгі, які можуть дістати шийку матки. Рухи вібратором можуть бути різноманітними, міняйте їх глибину, ступінь тиску, швидкість. Відмінно працюють вакуумні стимулятори.
 • З використанням секс-іграшок з медичного силікону, оргскла, каменю. А ось підручні засоби у вигляді овочів і фруктів без презерватива використовувати не можна. Разом з секс-іграшками купуйте мастила з різним ефектом: розігрівальні, охолоджувальні, для пульсації — і сміливо експериментуйте.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також