Масаж Йоні: як зняти стрес і підвищити свою сексуальність

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Масаж Йоні: як зняти стрес і підвищити свою сексуальність

Йоні-масаж не так широко відомий серед жінок, і дарма. Йоні-масаж - це один з елементів тантричного сексу, освоювати який готові, без перебільшення, виняткові жінки. Розповімо, в чому суть масажу Йоні, навіщо їм займатися і як навчитися робити йоні-масаж.

Що таке йоні масаж? Це масаж піхви, спрямований не на отримання сексуального задоволення, а для розкриття чуттєвості «священного місця». Йоні-масаж належить до тантричних елементів сексу, може закінчитися множинним оргазмом, хоча останній і не є самоціллю.

Масаж Йоні виконується або самостійно, або разом з партнером. Навчання масажу Йоні мега популярно, в Європі та США жінки без сорому звертаються за масажем Йоні до сертифікованих тренерів з тантричного сексу. Тривалість сеансу варіюється від години до трьох, і вартість такого масажу може досягати 4 тис. грн.

Користь йоні-масажу, кому потрібен масаж піхви

Масаж Йоні: як зняти стрес і підвищити свою сексуальність

Масаж Йоні дозволяє досліджувати своє тіло. Крім, власне, масажу піхви, стимуляції зазнають живіт, груди, сідниці, стегна. Мета йоні-масажу – духовне задоволення, усвідомлення своєї сексуальності, самоповага, досягнення гармонії тіла і душі. Якщо в фіналі масажу Йоні жінка отримує оргазм – це прекрасний результат.

Зі слів тренерів з тантричного сексу, масаж Йоні необхідно спробувати кожній жінці, адже це відмінний спосіб зняти напруження і навіть стрес.

Кому корисний масаж Йоні:

 • сексуально затиснутим жінкам, які відчувають комплекси, пов’язані з піхвою;
 • жінкам, які мають сексуальну травму (насильство або гендерне приниження);
 • людям, які цікавиться тантричними і духовними практиками;
 • парам для різноманітності, підвищення сексуального потягу, досягнення абсолютної гармонії у стосунках.

Як правильно робити масаж піхви: підготовка

Перед тим як зробити масаж вагіни, варто правильно до нього підготуватися, важливо повною мірою зосередитись на відчуттях.

Масаж Йоні: як зняти стрес і підвищити свою сексуальність

 1. Як підготувати простір до масажу Йоні. Вам має бути зручно виконувати вправи. Можете лягти куди завгодно: просто на підлогу/ліжко/диван, використовуйте подушки і ковдри. Важливо створити затишну атмосферу, запаліть свічки і пахощі. Необхідно обмежити доступ до того місця, де ви займаєтеся – забезпечте собі повний спокій. Не забудьте використовувати олію для йоні-масажу, також допоможе йоні-масажер.
 2. Підготовка розуму до духовних практик. Вся річ у тім, що практикувати масаж Йоні, якщо ви ніколи не займалися духовними практиками, досить складно, а точніше – незвично. Якщо ваше рішення незмінно, почніть з дихальних вправ для розслаблення (глибоке дихання під час вдиху, повільний і галасливий видих). Дихати необхідно животом до і під час масажу Йоні, очі тримайте прикритими. Таке дихання «заштовхнути-виштовхнути» допоможе заспокоїтися, розслабитися, а тіло стане більш сприйнятливим.
 3. Підготовка тіла до йоні-масажу. Рекомендується починати з розминки: масажу нижньої частини живота і лобка, грудей, ареол і сосків, сідниць, внутрішньої частини стегон. Підкладіть подушку/валик під голову і поперек. Розминку і сам масаж краще робити оголеною.

Техніки масажу Йоні для початківців і просунутих: ТОП-7

 • Круговий рух

Проведіть подушечкою вказівного пальця по клітору, зробіть кілька кіл за годинниковою стрілкою і проти неї. Важливо чергувати маленькі та великі кола, натискаючи сильніше або торкаючись дуже легко.

 • Чашка

Долоню складіть так, ніби тримаєте чашку. Потримайте руку над входом у піхву, а потім робіть акуратні кругові рухи. Далі накрийте вхід, стискаючи долоню, м’яко масажуйте піхву.

 • Відтягування

Великим і вказівним пальцем обхопіть клітор, щоб він опинився між ними. Потягніть трохи і відтягніть на кілька секунд, відпустіть. Далі також потягніть великі статеві губи. Чергуйте потягування клітора і статевих губ так, як зазначено вище.

Масаж Йоні: як зняти стрес і підвищити свою сексуальність

 • Тертя

Обхопіть клітор великим і вказівним пальцем, повільно перетираючи його між ними. Рух пальців має нагадувати клацання. Техніку тертя виконують досить довго.

 • Тиск

Притисніть вказівний палець до клітора, відчуйте пульсацію або створіть її. Далі проведіть палець вниз по клітору без зменшення тиску. Рух повторюють по обидва боки клітора.

 • Масаж точки G

Один або два пальці зігніть літерою С і вставте їх у піхву (якщо мало змазки, можна використовувати лубрикант). Далі акуратно масажуйте, важливо відчути м’яку, губчасту ділянку, безпосередньо за клітором. Рухи мають нагадувати жест «йди сюди», при цьому темп буде то швидким, то повільним. Допускається паралельний масаж клітора вільною рукою.

 • Еджінг

Це техніка для просунутих майстрів з масажу Йоні. Вона полягає у відтягуванні оргазму. Щойно ви відчуєте, що апогей близько, припиніть будь-які рухи, дихайте глибоко. Коли трохи заспокоїтеся, почніть масаж знову і працюйте до оргазму або знову відсуньте кульмінацію. Відповідно, чим більше підходів вправи, тим яскравішим буде оргазм у результаті.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також