За допомогою консилера можна:
- прибрати почервоніння;
- приховати сліди втоми;
- зробити легку корекцію обличчя;
- виправити «побіглу» стрілку або розтушування.
Правильно підібраний консилер впорається з усіма цими завданнями. І навпаки, неправильна текстура може підкреслити мішки під очима або додати віку. З’ясуємо, чим відрізняється консилер від тонального крему і чому тональний крем не впорається з цими завданнями. Консилер має більш насичений колірний пігмент, а отже, здатний більше перекрити. Існують консилери, які здатні перекрити навіть тату! Склад цього продукту більше підходить для тонкої шкіри навколо очей. Своєю чергою, тональний засіб створено для того, щоб вирівняти тон шкіри. Консилер – аби точково працювати з недоліками.
Як вибрати консилер?
Консилер може бути рідкою, кремовою або твердою текстурою. Найчастіше рідкі текстури підходять для області навколо очей, кремові – для області навколо очей і легкого почервоніння, тверді – для запалень. Однак зараз виробники намагаються створювати кожну з цих текстур універсальною, так що вибирайте ту, якою буде вам зручніше користуватися. Чим тонша текстура консилера, тим менше його буде помітно на шкірі. via GIPHY Під час вибору відтінку консилера важливо враховувати свій тон шкіри і тонального крему. Не варто вибирати відтінок на кілька тонів світліший, якщо ви не збираєтеся робити інста-макіяжі, які мають гарний вигляд тільки на фотографіях. Вибирайте відтінок на один тон світліший від вашого тонального крему, тоді ви точно не помилитеся. Консилер може бути з жовтим, рожевим або персиковим відтінком. Жовті відтінки краще приховують почервоніння і запалення, рожеві підійдуть для шкіри з оливковим відтінком, вони будуть добре приховувати сліди втоми. Персикові відтінки відмінно коректують синій колір. Якщо у вас проблемна шкіра, рекомендую використовувати два різних консилери: консилер із тонкою текстурою під очі і консилер у стик з антибактеріальними компонентами для перекриття запалень на обличчі. Що стосується послідовності нанесення, рекомендую наносити першим етапом тональний засіб, а вже зверху – консилер. Такий спосіб дозволить створити максимально непомітне покриття. Техніка нанесення консилера під очі й на запалення відрізняється. via GIPHY
Техніка нанесення консилера під очі:
- Візьміть трохи текстури на пензель і рухами нанесіть у внутрішній куточок ока. Тут найближче розташовані судини, що й надає синюватий відтінок.
- Тепер розтягуйте пензлем залишки консилера у вигляді трикутника від внутрішнього куточка ока до зовнішнього і до носогубних складок.
- Перевірте, аби біля зовнішнього куточка не було багато продукту, інакше він скатається в мімічних зморшках і додасть віку.
- Після того як розподілили продукт, візьміть ватяну паличку і, катаючи паличку, увібрати надлишки текстури.
Техніка нанесення консилера на запалення:
- Наберіть трохи текстури на пензель і рухами, ніби щось вбиваєте, перекрийте запалення. Дуже принципово використовувати пензель, тому що під теплом пальців консилер тане і вже не матиме того ступеня перекриття, як у разі нанесенні пензлем.
- Після того як повністю перекрили почервоніння, розтушуйте межі, не зачіпайте основну зону нанесення консилера.
- Якщо ви використовуєте пудру, наносіть її на кореговані області рухами.
Якщо у вас ще немає цього продукту, обов’язково спробуйте 🙂
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!