Жовтий пілінг: що це таке і як застосовується

Для збереження молодості й краси жінки вдаються до різних методів. Жовтий пілінг застосовується для усунення вікових змін, слідів постакне і пігментних плям. У складі пілінгу синтетичний аналог вітаміну А – ретиноєва кислота. Назву «жовтий» він отримав через свій колір, оскільки синтетична форма має досить яскравий колір, який залишається на обличчі деякий час, поки не відбудеться відлущування верхнього шару шкіри. Під впливом жовтого пілінгу відбувається видалення не тільки рогового шару, а й вплив на епідерміс.

Ретиноєва кислота допомагає запустити процеси регенерації шкіри, в тому числі процес ділення клітин і активізацію кровообігу в дермі. Він стимулює синтез колагену і підтримує гідробаланс у клітинах шкіри. Ретиноїди очищають шкіру від поверхневих забруднень і пригнічують шкідливі бактерії. Ступінь впливу пілінгу прирівнюється до серединниї пилингів, а ось за швидкістю відновлення шкіри жовтий пілінг можна порівняти з поверхневими. Крім цього, він високо безпечний, що робить його улюбленцем жінок.

Як проходить процедура

Підготовка до процедури може бути різною, перш ніж робити процедуру, варто відвідати косметолога. Найчастіше перед і після проведення будь-яких пілінгів фахівці рекомендують утримуватися від сонячних ванн. Хоч ретиноєвий пілінг часто рекомендують робити у будь-який час року, але все ж від появи пігментації ніхто не застрахований, якщо нехтувати загальними правилами.

Також косметолог може рекомендувати спеціальну підготовку, використовуючи спецаільні засоби з кислотами, які прибирають верхній шар епідермісу, щоб жовтий пілінг проникнув глибше. Перед самою процедурою шкіра очищається і на неї наноситься спеціальний розчин жовтого кольору, який залишається на 10-15 хвилин, потім змивається. Але також, у залежності від того, який відсоток використовується в засобі, фахівець може залишити пілінг на більш тривалий час – до 12 годин. У цьому випадку пілінг змивається вдома. Ці моменти залежать від проблеми, яку повинен вирішити ретиноєвий пілінг і це вирішує фахівець після збору анамнезу.

Жовтий пілінг проводиться курсом до п’яти процедур з інтервалом дві-три тижні, курс і інтервал між процедурами призначає лікар-косметолог. Реабілітація може бути короткою і зовсім непомітною, а може тривати до 10 днів. Звичайно ж, у цей період шкіра потребує спеціального догляду.

Протягом відновлювального періоду не можна використовувати засоби, які містять кислоти, також засоби з догляду за шкірою не повинні бути агресивними, в тому числі умивання. Не можна механічно прискорювати процес лущення, це може призвести до утворення плям і рубців. У жодному разі не варто користуватися скрабами або будь-якими іншими абразивними засобами. Жовтий пілінг може викликати набряки, це відбувається через підвищену проникність капілярів. Якщо протягом декількох днів набряклість не проходить, повідомте про це лікаря, він може призначити додаткові засоби для її усунення. Звичайно ж, після процедури варто відмовитися від лазень, саун та використання гарячої води для вмивання. Обов’язково варто наносити на шкіру засоби з високим ступенем захисту.

Протипоказання

Як і будь-яка косметологічна процедура, жовтий пілінг має перелік протипоказань. Саме тому грамотний фахівець повинен провести консультацію, перш ніж наносити засіб на вашу шкіру. Лікар-косметолог не стане рекомендувати вам проведення процедури, якщо ви вагітні або плануєте вагітність, годуєте грудьми, приймаєте ретиноєві препарати, у вас алергія або непереносимість ретиноєвої кислоти, у вас є захворювання органів дихання або кровоносної системи, на вашій шкірі є ушкодження або запалення. Також якщо ви приймаєте антибіотики або інші медикаменти, повідомте про це лікаря.

Жовтий пілінг, при правильному проведенні процедури і додержанні рекомендацій лікаря, дає приголомшливий ефект. Ваша шкіра буде мати більш свіжий і сяючий вигляд.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також