Дневник Цибульской: про счастливые трусы и несчастливую любовь

  • Азбука витаминных добавок

    бады

  • Туризм в Украине

  • Биохакинг кожи

Дневник Цибульской: про счастливые трусы и несчастливую любовь

Мужчины, смиритесь. Женщины никогда не будут выбрасывать старые вещи. Пусть те вышли из моды и давно не по размеру. Оля Цибульская объясняет тайный феномен женского гардероба. Информация строго конфиденциальна.

Instagram Beauty HUB

Є речі, які ніколи не викинеш із шафи. Я не про брендові дорогі шмотки і взуття.

Я про ті босоніжки, в яких ти вперше поцілувалась.

Про сумку, яку купила сама на перші зароблені бакси.

Це не просто мотлох. Це частина життя.

Перша мінісукня, в якій ти боялася відморозити зад взимку, але носила. Бо в 17 незрозуміло, де та сексуальність – у глибокому декольте, через яке стирчить твій пушап, чи в цій незручній сукні, яку виторгувала на привокзальному ринку за всю стипендію.

Є прикраси, яким немає ціни. Тато колись купив мамі каблучку з бурштином. Золоту. Мама її майже не носила, бо боялася загубити. Таку цінну через почуття і через шалені для молодої пари гроші. Ця каблучка стала моєю, коли мене вперше покликав на побачення один ідіот. Ідіот, бо розбив мені серце. А я мріяла, що буде теж каблучка з бурштином. Золота. І любов.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Оля Цибульська (@cybulskaya)

Збулось усе, щоправда, з іншим, що зовсім не схожий на перше кохання. А каблучку подарую, дасть Бог, своїй доньці. Коли її теж покличе на перше побачення якийсь ідіот.

Є труси, в яких щастить. Не в еротичному плані. Просто вдягаєш і відчуваєш, як пре у всіх справах: і пісня пишеться, і гроші приходять на картку, і твій каже, що досі мліє від тебеДивні труси. Чарівні. Невже викидати? Стільки років разом, а він досі мліє…

Оля Цибульская

Терпіти не можу шопінг. Він забирає море часу, а ще провокує звільняти місце для нових речей. Без історії, без емоцій… Просто з цінниками. Тому я посилаю туди свого стиліста. Але потайки сама захожу в дивні магазини за кордоном і знов дозволяю собі чарівні речі.

Бо туфлі від Гуччі, куплені на останні гроші в Парижі, коштують мільярд поцілунків до ранку під Лувром і тисячі історій, які можна буде розказати дітям тільки після 18-ти.

Бо мама ще та гаряча штучка!

Подписывайтесь на наш Instagram и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!