6 ефірних олій, щоб підвищити лібідо

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ефірна олія здатна заспокоїти нервову систему і налаштувати людини на хвилю пристрасті й спілкування. Аромат, як і секс, дуже чуттєвий, допомагає розслабити розум і тіло.

Ефірна олія можна використовуватися не тільки в повсякденному житті, щоб знизити головний біль або впоратися з розладом шлунку. Ефірна олія – потужний афродизіак, який може позитивно вплинути на лібідо. Адже стрес і негатив, які людина відчуває, сильно позначаються на її сексуальному потязі. У такому випадку використання деяких ефірних олій в інтимному житті допоможе впоратися з цим завданням.

Як правильно використовувати ефірні олії

Ароматизувати повітря. Додавати аромат можна в дифузор або ароматичні свічки. При такому застосуванні аромат зможе повністю розкритися, але запах не повинен бути дуже насиченим (досить буде трьох крапель на все приміщення).

Додати в масажну олію. Ефірні олії є доповненням до базових нейтральним олій (мигдальна, оливкова або кокосова). Наносити ефірну олію в чистому вигляді небезпечно, адже може статися алергічна реакція. Важливо дотримуватися пропорції 1:3.

Прийняти ароматичну ванну. Температура води повинна бути не більше 40 градусів, а олію потрібно попередньо розвести в емульгаторі. Також можна прийняти ванну за півгодини до побачення – шкіра набуде дуже привабливого аромату.

6 ефірних олій, щоб підвищити лібідо

Які ефірні олії підійдуть для збудження

Жасмин. Ефірна олія жасмину відома, як «олія сексуальної чистоти і балансу». Жасмин живить здорову сексуальну активність і допомагає збалансувати сексуальні сили. Цей аромат століттями відомий як один з найсильніших п’янких ароматів, при його цвітінні виділяються летючі ароматичні сполуки.

Іланг-іланг. Цей квітковий аромат допоможе зняти напругу і розслабитися, щоб підвищити своє сексуальне бажання. Також олія знижує кров’яний тиск і допомагає збільшити приплив крові по всьому тілу. Іланг-іланг ще відомий, як відмінний антидепресант, який допомагає позбутися поганого настрою і налаштуватися на сексуальну близькість.

Шавлія. Ефірна олія шавлії здатна знизити стрес і збалансувати гормони, які впливають на лібідо. Також олія полегшує симптоми менопаузи, діє як антидепресант при гормональних порушеннях і допомагає знизити різкі перепади настрою. Максимального ефекту можна досягти за допомогою ароматерапії.

Кориця. Вважається «олією сексуальної гармонії», тому що здатна підтримувати репродуктивну систему і допомогти розслабитися. Ефірна олія кориці добре впорається з тим, щоб розпалити сексуальну енергію і звільнитися від контролю. Також олія добре поєднується з імбиром, використовуючи їх разом ви зможете стимулювати кровообіг і позбутися втоми.

Неролі. Аромат цієї олії допоможе позбутися комплексів і відчувати себе впевнено в ліжку. Ефірна олія витягується з квіток апельсина і відома також тим, що допомагає знизити кров’яний тиск і підняти настрій. В одному дослідженні було виявлено, що вдихання олії неролі допомагає впоратися з симптомами менопаузи і підвищити лібідо.

Сандалове дерево. Цей аромат використовувався протягом багатьох століть, щоб зняти фізичне або емоційне напруження. Сандалове дерево здатне за лічені хвилини розбудити в підсвідомості сексуальні інстинкти. Дослідження показало, що жінки, які вдихали ефірну олію сандалового дерева перед близькістю, відчували більш високий рівень збудження, ніж ті, хто цього не робив.

Правильно підібраний аромат допоможе не тільки підсилити сексуальне збудження, але і зробить оргазм яскравішим і тривалим. Експериментуйте з поєднаннями ароматів, щоб знайти саме свій.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також