Юлія Щелконогова, makeup artist, серед клієнтів Макс Барських, Віра Брежнєва, Луна та інші селебрітіс, бренди та компанії
Зберегти молодість і підкреслити красу – це головні вимоги anti-age макіяжу.
По-перше, цей вид мейкапу зазвичай передбачає використання продуктів з високим рівнем pH для зволоження шкіри та зменшення візуальних ознак старіння, таких як зморшки й темні кола під очима.
Тому перша порада: зволоження – головна мета при нанесенні вікового макіяжу.
Фото: @charlizeafrica
Фото: @beautybyelan
Підготовка шкіри до anti-age макіяжу
Починаємо з підготовки шкіри.
Використовуємо очищувальний засіб, щоб видалити забруднення та зайвий жир. Однак головне не пересушити шкіру, максимально зволожуючи її, тому я використовую незмивну міцелярну воду Cleansing Treatment від бренду Perricone MD. Вона м’яко видаляє зайве і, що важливо, її не треба змивати, тим самим не пересушуючи шкіру. Адже вода, якою ми вмиваємося, також впливає на якість епідермісу.
Наступний крок: наносимо зволожувальний тонік, щоб освіжити шкіру та підготувати для нанесення подальших засобів.
Як підібрати тональний засіб і консилер?
Одним з ключових елементів макіяжу антиейдж є правильний вибір тональних засобів і консилерів. Тональні засоби мають бути легкими та флюїдними, щоб не підкреслювати зморшки, а консилери – із зволожувальним і розгладжувальним ефектом.
Консилери, такі як Stretch Balm Concealer від Glossier, перекриють темні кола під очима і не будуть підкреслювати зморшки завдяки своїй легкій текстурі.
Продовжимо. Тепер наносимо тональну основу. Наприклад, тональний засіб від Sisley Phyto-Teint Nude або Chanel Les Beiges Water-Fresh Tint. На вікову шкіру краще наносити тон вологим спонжем або пальцями. Так, наші пальчики іноді кращі пензлики для нанесення макіяжу. Дуже важливо використовувати засоби з SPF для захисту від сонячних променів, які є одним із основних провокаторів передчасного старіння шкіри.
Фото: @ataeva_irulda
Що додати?
Крім того, для досягнення ефекту макіяжу антиейдж я рекомендую використовувати освітлювальні засоби для підкреслення природного сяйва шкіри та приховання втоми. Кремові рум’яна й помади з вологим фінішем також чудово підійдуть для цього виду макіяжу.
Мій особистий секрет – помада замість рум’ян та вологий хайлайтер. Вони надають свіжий і здоровий вигляд.
Фото: @sarahjessicaparker
Макіяж очей і брів
У віковому макіяжі тіні краще використовувати кремові, оскільки очі з віком стають більш чутливими, тому і туш для вій не завжди треба наносити.
Основні помилки антиейдж макіяжу, які роблять жінку візуально старшою, стосуються брів. Брови мають бути максимально натуральними. Якщо з віком вже не вистачає волосків, краще їх просто не підкреслювати. А іноді, щоб зробити легкий та відкритий погляд, можно висвітлити брови на декілька тонів, це дійсно омолоджує обличчя.
Фото: @juliaroberts
Фото: @charlizeafrica
Але вік ніколи не має обмежувати будь-кого від вираження своєї краси за допомогою макіяжу. Останніми роками спостерігається зростаюча тенденція набувати індивідуальності та святкувати красу в будь-якому віці. Незалежно від того, вам 20 або 60. Існують різні техніки макіяжу, які можуть покращити ваші риси та змусити почуватися впевненою та вродливою. Від тонкого природного образу до сміливих і гламурних стилів – існують нескінченні можливості поекспериментувати і знайти те, що найкраще підходить для вас.
Макіяж має бути надихаючим незалежно від віку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!