Бренд L`Occitane запустив програму з переробки пластику повного циклу

L`Occitane 8 листопада в Україні презентував програму з переробки пластику та інших матеріалів, з яких складається упаковка косметичних засобів. Відтепер в кожному магазині бренду стоїть спеціальний бокс, в який можна буде помістити пусту упаковку від косметики – баночки, туби, коробки, флакони з пластику, скла, паперу й металу. 

Заохочувати нас піклуватися про довкілля і приносити пусту упаковку на переробку бренд буде знижкою в 10% на ту категорію товарів, яка у вас закінчилась. Наприклад, ви приносите пусту баночку і коробочку з-під крему для обличчя – і вони відправляються на переробку. Обираєте собі новий крем для обличчя будь-якої серії й отримуєте на нього знижку 10%. Представники бренду зазначають, що приносити на переробку можна упаковку і від косметики інших брендів, адже головне – допомога нашому довкіллю.

Спеціальним гостем заходу стала Євгенія Аратовська – засновниця та керівниця проєкту «Україна без сміття» та фіналістка конкурсу «Створено жінками», адже саме на станцію сортування «Україна без сміття» буде відправлятися упаковка від косметики. Там вона буде проходити досортування, після чого відправлятися на різні переробні підприємства залежно від типу матеріалу.

«Коли ми зменшуємо звалище під мийкою, ми починаємо зменшувати кількість сміття на звалищах. Так, в Україні поки немає поширених шляхів, як це робити. Для того, щоб посортувати, потрібно поїхати на станцію «Україна без сміття», або відправити посилку, або замовити таксі, або принести в магазин, але це один з виходів, який у нас є. Якщо налагодити сортування вдома, то це не буде здаватися складним. Сьогодні для мене важким завданням є викинути пластик у смітник, мені стає боляче від цього, я не можу собі цього дозволити», – поділилась власним досвідом Євгенія Аратовська.

«Ми накопичуємо на станціях запасну упаковку від рідкого мила і гелю і передаємо їх волонтерам, які виготовляють не тільки окопні свічки, а й грілки для наших військових»,  – підкреслила Євгенія. Команда бренду L`Occitane також наголошує – це дуже важливо повертати такі пусті рефіли в магазини, щоб виготовити якомога більше грілок для наших захисників. 

«L`Occitane 2008 року один з найперших в світі випустив перші запасні блоки для рідкого мила. На сьогодні ви можете побачити дуже багато різноманіття популярної продукції бренду в запасних блоках. На кожній такій упаковці зазначено, наскільки менше відсотків пластику було використано при виготовленні цього пакування порівняно зі старим. Більше того, сьогодні навіть кремові засоби ми випускаємо у запасних блоках», – зазначає Вікторія Олійник, бізнес-тренерка L`Occitane.

Папір, який використовує бренд, виробляється відповідальними лісовими господарствами зі старих дерев, які самостійно впали, а не зрубаних. Алюмінієві баночки можна переробляти безкінечно. До того ж бренд має в асортименті тверді продукти, які не потребують додаткової пластикової або скляної упаковки – наприклад, мило для рук і твердий шампунь.

«Тому ми дуже пишаємося, що започатковуємо в Україні сортування і переробку пластику в наших магазинах. І по всьому світу також відтепер будуть стояти бокси для збору нашого пакування», – уточнила Вікторія.

Як необхідно готувати упаковку до переробки?

  • Потрібно її ретельно промити і висушити, адже тільки чисте пакування піддається переробці. 
  • Відокремити всі частини упаковки одна від одної: зі скляних баночок зняти пластикові кришки, з пластикових флаконів – етикетки.
  • В магазині L`Occitane скласти упаковку до спеціального контейнера.
  • Навіть якщо якась частина упаковки не піддається переробці, її утилізують екологічно безпечним високотемпературним методом. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також
Читайте також