Стрибок з парашутом входить до списку шалених мрій багатьох із нас. Відчути вільний політ, подивитися на світ із висоти пташиного польоту — романтика зашкалює. Однак коучі, медики та професійні спортсмени пропонують поглянути на цю справу під іншим кутом. Практичним.
Стрибок із парашутом передбачає пів хвилини вільного падіння з літального апарату, а потім — повільне приземлення з парашутом, яке триває приблизно 5–7 хвилин. За цей короткий проміжок часу в організмі відбувається велика кількість різних процесів, що кардинально впливають на наш емоційний стан і внутрішні органи.
Редакція Beauty HUB підібрала 5 аргументів, чому вам корисно буде стрибнути з парашутом.
Щоб зняти емоційну напругу
Під час вільного падіння в організмі виробляється величезна кількість адреналіну. Висока концентрація цього гормону прискорює обмін речовин та підвищує рівень життєвої енергії. Головне — адреналін допомагає позбутися накопиченого негативного емоційного багажу й очистити мозок. Усі парашутисти говорять про те, що прилітають із неба новими людьми зі свіжою головою.
Щоб оздоровити тіло
Стрибок із парашутом — це серйозне навантаження на тіло. Сам по собі парашут — річ не з найлегших (різні типи важать від 10 до 15 кілограмів), а техніка стрибка і процес приземлення потребує залучення практично всіх груп м’язів. Тому ця фізична активність чудово “прокачує” тіло. Але це ще не все. Доведено, що під впливом гормонів збільшується кількість кисню в крові, що дуже позитивно впливає на серцево-судинну систему і стан усіх органів. Медики припускають, що стрибок омолоджує тіло приблизно на 3 роки.
Щоб стати сміливішим
Стрибок із парашутом — ідеальна можливість зазирнути в очі своєму страху. Навіть якщо ви ніколи не страждали на фобію висоти, перед відчиненими дверцятами літака в організмі вмикається інстинкт самозбереження і страх буквально блокує тіло. Експерти говорять про те, що люди, які в цей момент перебороли себе й таки ступили крок у невагомість, у майбутньому стають сміливішими і відкритими до нових викликів долі. Досвідчені парашутисти вважають, що все це — ігри підсвідомості, які неможливо пояснити, але легко відчути на собі.
Щоб виробити стресостійкість
Стрибок із парашутом — свого роду стрес для організму. Але він вчить нас, як потрібно діяти у складних ситуаціях. За декілька секунд необхідно перебороти всі емоції, адже на літаку (як інколи й у житті) немає можливості присісти за філіжанкою кави й почати заспокоювати себе. У вільному падінні також важливо відкинути непотрібні думки, страхи й рахувати секунди до розкриття парашуту, а під час самого польоту — згрупуватися й подумати про те, як правильно й безпечно здійснити посадку. У житті також частенько бувають ситуації, у яких важливо діяти за подібною схемою. Тож це можна назвати чудовою репетицією перед стресовими ситуаціями.
Щоб подивитись на світ під іншим кутом
Стрибок із парашутом у прямому й переносному сенсі показує інші точки зору на світ. Ви маєте можливість поглянути на Землю з висоти пташиного польоту і насолодитися неймовірними пейзажами. Також багато парашутистів говорять про те, що під час першого стрибка приходить справжнє усвідомлення цінності власного життя, а всередині поселяється почуття вдячності.
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!