Еротичний масаж чоловікові: кращі техніки для задоволення

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Еротичний масаж чоловікові: кращі техніки для задоволення

Збудливий масаж для чоловіків урізноманітнює ваше сексуальне життя. Це відмінний спосіб збудити партнера, навіть якщо після важкого трудового дня він не готовий до сексу. Технік домашнього інтимного масажу досить багато, ми розповімо про найбільш популярні варіанти еротичного масажу чоловікові.

Робити інтимний масаж чоловікові має навчитися кожна любляча дівчина. Це зовсім нескладно, але після таких маніпуляцій з його тілом ваш чоловік буде готовий підкорювати сексуальні вершини. Еромасаж чоловікові передбачає відповідну атмосферу.

Як зробити еротичний масаж чоловіку: 7 кроків підготовки

Еротичний масаж чоловікові: кращі техніки для задоволення

Щоб налаштувати чоловіка на потрібний лад, вплинути на розслаблення партнера, ретельно підготуйтеся.

 1. Робіть масаж на підлозі, на яку попередньо можна покласти м’яке покривало або плед, а зверху накрийте простирадлом. Можна проводити сеанс еротичного масажу на ліжку, якщо у вас жорсткий матрац. Чоловікові має бути комфортно, а у жінки не має бути перешкод для переміщення до різних частин тіла.
 2. Легке освітлення у кімнаті, де буде проходити сеанс масажу, запаліть ароматичні свічки.
 3. Увімкніть спокійну розслаблювальну музику, підійдуть звуки природи.
 4. Для масажу використовуйте спеціальну інтимну олію, яка продається в секс-шопі. Не користуйтеся звичайною масажною олією, оскільки вона може потрапити на слизову піхви або уретри і спричинити запальний процес або порушення мікрофлори. Зверніть увагу на склад олії, деякі інгредієнти можуть бути несумісні з презервативами.
 5. Розкажіть своєму чоловікові про те, що ввечері його чекає сеанс еротичного масажу. Можете надіслати фото підготовленої кімнати, смс-повідомлення з текстом інтимного характеру, щоб він був в передчутті й не затримувався з візитом.
 6. Одягніть красиву спідню білизну, зробіть легкий макіяж. Якщо у вас довгі нігті, краще пожертвувати довжиною, щоб не поранити людину під час сеансу.
 7. Для еротичного масажу можна підготувати додаткові аксесуари, наприклад, пов’язку на очі, пір’я, деякі продукти-афродизіаки (шоколад, фрукти, збиті вершки), кубики льоду.

Техніка еротичного масажу чоловікові

Еротичний масаж чоловікові: кращі техніки для задоволення

 • Розслаблювальний інтимний масаж на все тіло

Починати еромасаж треба з кінцівок. Теплими руками проведіть по грудях, плечах і руках, кінчикам пальців, можна трохи торкатися тілом тіла чоловіка. Важливо не припиняти погладжувань, щоб не втратити контакт, підтримувати на високій ноті сексуальне напруження партнера. Не варто робити еротичний масаж з активним натисканням, ваш партнер має повністю розслабитися. Слідкуйте за реакцією чоловіка під час масажу, ви зрозумієте одразу, що йому подобається більше або менше.

 • Техніка інтимного масажу голови

Переконайтеся в тому, що партнер розслаблений, помасажуйте трохи шкіру голови. Коли голова стане важкою, отже, можна приступати до масажу стоп, сідниць і спини.

 • Масаж стоп

Відомо, що стопи – центр чоловічої чуттєвості, на них зосереджена велика кількість нервових закінчень Пройдіться руками по всій стопі, від пальців до п’яти, спробуйте скористатися масажною щіткою. Розминайте стопи, кожен палець, можете навіть поцілувати їх, облизати або посмоктати. Уникайте лоскоту, допускаються легкі пощипування. Особливу увагу приділіть стимуляції точки на стопі під п’ястковою кісткою – вона відповідає за ерекцію, а масаж точки між другим і третім пальцями стимулює вироблення сімені.

 • Масаж стегон і сідниць

Пройдіться руками вгору від литок до стегон, пройдіться вздовж, а потім назад до сідниць. Сідниці дозволяється масажувати інтенсивніше, допускаються удари, щипки і шльопання. Ви активізуєте кровообіг, тим самим посиливши статеве збудження чоловіки.

Еротичний масаж чоловікові: кращі техніки для задоволення

 • Масаж спини

Поперековий відділ і плечі беруть на себе основний удар протягом дня, перебуваючи весь час у напруженні. Починайте з погладжувань спини: від шиї до куприка. Інтенсивніше розминати можна самі плечі, а поперековій зоні приділіть більше уваги. Річ у тім, що тут, як і на стопах, зосереджені нервові закінчення, які активізують кровообіг в органах тазу. Для потенції ретельний колоподібний масаж попереку (за годинниковою стрілкою і проти неї) має велике значення. В цілому приділіть масажу спини не більше 10 хвилин.

 • Масаж грудей і живота

Попросіть чоловіка перевернутися на спину і масажуйте його живіт. Чоловікові сподобаються ласки пупка руками або язиком. Масажуйте легкими рухами груди, соски. Під час масажу живота і грудей уникають дотиків до статевих органів.

 • Масаж body to body

Після того, як виконаєте основну частину масажу, можете зробити масаж тіла партнера своїм тілом. Нанесіть масажну олію на своє тіло, при цьому чоловік має спостерігати за вашими еротичними рухами. Рухайтеся по тілу чоловіка знизу вгору, потираючись об нього так, як це роблять кішки. Можна поставити долоні вздовж тіла партнера, спираючись на них, і тертися об чоловіче тіло з прогином в попереку.

 • Фінальний акорд

Якщо ви вирішили, що еротичний масаж має закінчитися сексом, значить, необхідно переходити до пестощів безпосередньо статевого органу. Якщо масаж – це просто масаж, дозвольте чоловікові самостійно вийти з розслабленого стану. Можна просто полежати обійнявшись і навіть заснути.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також