Найвишуканіший суперфуд: як правильно їсти устриць

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Найвишуканіший суперфуд: як правильно їсти устриць

Устриця, безумовно, вважається королевою морепродуктів і суперфудом у всьому світі. А ще — входить до розряду делікатесів, які обов’язково варто скуштувати на відпочинку біля моря. Як правильно обрати молюсків і як їх їсти, дізнайтесь просто зараз.

Устриці — витончений делікатес, який цінується не лише за свій унікальний смак, але й за корисні властивості. Ці молюски багаті на амінокислоти й насичені жирні кислоти, йод, калій, кальцій, цинк, фосфор, залізо, мідь, вітаміни групи В та безліч інших корисних компонентів. До слова, 6 устриць забезпечують організм денною нормою мінералів.

Любителі морепродуктів називають устриці молюском щастя. Цей продукт допомагає підвищити настрій, оскільки має у складі велику кількість тіаміну, що допомагає оптимізувати діяльність нервової системи. Ну, і звісно, хто не чув про те, що устриці підвищують лібідо. Словом, якщо хочете організувати собі чудовий вечір, вирушайте до ресторану морепродуктів, або на fish-маркет по дюжину живих молюсків. Як правильно їсти устриці і з чим їх поєднувати, щоб потішити свої смакові рецептори, читайте нижче.

Як вибрати устриці

Найвишуканіший суперфуд: як правильно їсти устриць

Подарувати поживні речовини й незабутній смак зможуть лише свіжі і якісні устриці. До того ж, як і всі інші морепродукти, несвіжі устриці можуть спричинити серйозне харчове отруєння. Тому перед тим, як їсти устриці в ресторані чи обирати в крамниці, ретельно огляньте продукт.

Якщо вибираєте на ринку, переконайтеся, що устриця щільно закрита. Устриці з пошкодженою або відкритою мушлею купувати не варто. Це ознака того, що продукт несвіжий, несмачний і потенційно небезпечний для здоров’я.

Найвишуканіший суперфуд: як правильно їсти устриць

Якщо в закладі вам подали вже відриті устриці, огляньте їх. Ідеальний молюск повинен бути гладеньким, однорідного кольору без плямок і пошкоджень. У мушлі повинен бути прозорий устричний сік, тільки в такому випадку вона вважається свіжою.

Як правильно їсти устриці

Найвишуканіший суперфуд: як правильно їсти устриць

Устриці зазвичай їдять живими. Власне, у випадках, коли продукт не проходить абсолютно жодної термічної обробки, він має найбільшу поживну цінність.

Зазвичай, смак устриць відтіняють лимонним соком: можна збризнути ним молюсків безпосередньо перед вживанням. Ті, хто любить більш яскраві гастрономічні букети, можуть додати до устричного соку крапельку соусу «Табаско» або трішки чорного перцю.

Найвишуканіший суперфуд: як правильно їсти устриць

Для того, аби посмакувати делікатесом, візьміть устрицю в ліву руку, а в праву — спеціальну виделку. Захопіть столовим знаряддям молюск, відокремте його від стінки мушлі і з’їжте. Після того, як прожуєте і проковтнете м’якоть, випийте безпосередньо з мушлі устричний сік.

Устриці можна їсти не лише сирими. Їх запікають із цибулею або сиром, готують із них суп, а також додають їх до пирогів та інших страв із морепродуктів. Рецептів безліч, варто тільки обрати те, що вам до вподоби.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також