Що таке целюліт?
Целюліт ми визначаємо у себе за пухкою і горбистою шкірі в області стегон, сідниць або низу живота. Целюліт – це структурні зміни в підшкірному шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції та лімфатичного відтоку. Основною причиною виникнення целюліту є порушення кровопостачання, що веде до голодування клітин нашого організму, які, у свою чергу, накопичують жир з токсинами та іншими шкідливими речовинами.
Від целюліту не вмирають, він ніяк не позначиться на вашому здоров’ї, його присутність не є ступенем ожиріння і наявний у 90% жінок. Знайте, що ви не самотні!
Чим швидше ви почнете позбавлятися целюліту і вносити корективи у свій спосіб життя, тим більше у вас шансів на успіх.
Елементарна відмова від куріння чи надмірного вживання алкоголю та позитивний результат не змусить себе чекати.
Звичайно, покращити стан шкіри і тимчасово «приховати» целюліт можна за допомогою різних кремів, масок, скрабів та інших косметичних засобів, але повторимося, все це матиме лише тимчасовий ефект, і целюліт виявить себе знову.
Основні фактори, що впливають на виникнення целюліту:
- генетична схильність до більшої кількості жирових клітин у підшкірно-жировій клітковині;
- недостатнє споживання води;
- харчові звички: алкоголь, кофеїн, солодке, майонез, копченості тощо;
- сповільнений метаболізм;
- дієти;
- нестача фізичної активності;
- дисбаланс гормонів і порушення функції щитоподібної залози.
У боротьбі з целюлітом не чекайте миттєвих чудес. Працюйте над собою, правильно харчуйтеся, дружіть зі спортом, позбавляйтеся стресу, балуйте себе масажем і різними спа-процедурами – тільки так ви досягнете поставленої мети й істотно мінімізуєте прояви целюліту.
8 вірних способів позбутися целюліту
- Вживайте ліцетин у вигляді добавки до їжі. Він перешкоджає неправильному розподілу жиру в клітинах. Недарма лицетин називають пічкою, у якій згоряє жир.
- Щодня як правильне джерело жирів вживайте половину авокадо і дві столові ложки оливкової олії.
- Прийом 30 крапель настойки глоду двічі на день підтримає печінку і допоможе прибрати зайві жири.
- Щодня круговими рухами втирайте в проблемні місця оливкову або кокосову олію у поєднанні з ефірними оліями. Зверніть увагу на хвойні олії, олію червоного перцю, розмарину, евкаліпту, грейпфруту, апельсину. Олії виводять шлаки та токсини зі шкіри, а також стимулюють відтік надлишкової рідини.
- Слідкуйте за здоров’ям і не змушуйте свій організм захищати вас від вічних хвороб, будуючи жирові шари, створюючи запалення та виробляючи целюліт.
- Проводьте хоча б 15 хвилин на день на сонці, не нехтуйте сонячною дозою вітаміну Д й обов’язково вживайте свіжі органічні продукти в достатній кількості.
- Робіть масаж сухою щіткою із жорсткими щетинками з австралійського кактусу.
- Більше рухайтеся. Полюбіть довгі прогулянки, велосипед, зумбу. Розтягуйте м’язи та робіть 20-хвилинну зарядку щодня. Забудьте про ліфт та ескалатор, не лінуйтеся і завжди підіймайтеся сходами.
Чому в азіаток немає целюліту?
Вся річ у рівновазі. В Японії життєво важлива енергія регулює дієту і травлення, тому японці ділять продукти на дві групи: ті, які сприяють очищенню організму і виводять з нього токсини (інь), і продукти, що прискорюють обмін речовин (янь). Добре збалансована їжа допомагає боротися з целюлітом й упорядковує розум і тіло.
Ми те що ми їмо! Не забувайте про це!
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!